1 van 7

All-inclusive bezoek aan Mondo Verde in Landgraaf (2 p.)

Groene Wereld 10, 6372 PW Landgraaf

Dieren, attracties en de mooiste tuinen van over de hele wereld. In Mondo Verde zie je het allemaal op 1 dag! Een bezoek aan het park is nu extra bijzonder door de geboorte van zowel de tijger- als leeuwenwelpjes! Wanneer kom jij ze bewonderen?

  • Toegangskaarten voor Mondo Verde in Landgraaf
  • Onbeperkt eten en drinken (zie meer info)
  • T.w.v. € 45,-

Geldig t/m 3 maart 2019.
In te wisselen op alle openingsdagen van het park.

De tickets zijn niet geldig:
• Op 20 oktober vanaf 18:00 uur
• Op 26 en 27 oktober vanaf 18:00 uur

Bekijk de actuele openingstijden op de website van Mondo Verde.

Cadeau bij je veiling

Win deze veiling en krijg een FOX Sports-cadeau van KPN. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen
• Eventuele parkeerkosten

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar Mondo Verde. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Mondo Verde