Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Kom tussen 1 september en 25 oktober naar Dolfinarium en sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen! Met wie ga jij?

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk

Extra informatie COVID-19Dolfinarium Harderwijk heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt. Meer informatie over de maatregelen vind je onder het kopje 'Maatregelen coronavirus'.

Geldig van 1 september t/m 25 oktober 2020.
Zie meer informatie onder het kopje Beschikbaarheid.

Vooraf een datum selecteren is verplicht.

Let op: de gewonnen tickets zijn geldig op beschikbare dagen tussen 1 september en 25 oktober. Zie de kalender bij het kopje Beschikbaarheid om de dagen weer te geven. In de weekenden is de beschikbaarheid beperkt. Selecteer dus snel een datum voordat de dag van jouw voorkeur volgeboekt is!

DolfinariumBij het Dolfinarium ontdek je de wondere waterwereld van héél dichtbij.  Zo komt jouw droom om een dolfijn te ontmoeten eindelijk uit! En dolfijnen zijn niet de enige dieren die je in het Dolfinarium vindt. Ook walrussen, zeeleeuwen, haaien en roggen zijn van de partij. En wat dacht je van de zeehonden en bruinvissen?

Een dag vol plezierSamen genieten van 8  prachtige voorstellingen, 4 speeltuinen en lekker spetteren in de waterattractie Waterpret. Of wandel heerlijk over ons eigen strand aan het Veluwemeer! Een dag Dolfinarium is een dag vól plezier. De waterglijbanen bestaan trouwens nog niet zo lang. Tijd om die eens uit te proberen! Durf jij het aan?

Dit seizoen nóg meer te beleven
Dit seizoen geniet je ook nog eens van de gloednieuwe dolfijnenvoorstelling Oceanica. Wat een dag!
€ 5,50
Beschikbaarheid

Maatregelen coronavirus
  • Er wordt 1,5 meter afstand tussen huishoudens gehanteerd (ook met alle shows): dat is precies 1 babydolfijn
  • Vanwege de aangescherpte maatregelen van 13 oktober rondom het Corona-virus zijn dolfijnen momenteel alleen te bewonderen in de Dolfijnendelta en vanachter de glaswand bij de Onder Odiezee. De dolfijnenvoorstelling Oceanica kan helaas niet door gaan in verband met de maximaal gestelde capaciteit voor Dolfijndomijn.
  • Er zijn maar een beperkt aantal gasten tegelijk mogelijk
  • Alleen gasten met een ticket op datum zijn toegestaan
  • Belangrijke contactpunten worden gedesinfecteerd en er wordt vaker schoongemaakt
  • Er zijn centrale desinfectiepunten
  • Je krijgt begrijpelijke informatie, instructies en bewegwijzering
  • Er zijn 2 verschillende routes voor je uitgestippeld, waarbij je alle dieren kunt zien
  • Kinderen tot 12 jaar kunnen zich vrij bewegen in de speeltuinen, eventueel onder begeleiding van een volwassene
  • Voor alle informatie bekijk de website www.dolfinarium.nl/nieuwe-maatregelen

  • Er gelden op dit moment extra maatregelen i.v.m. met het coronavirus. Bekijk hiervoor het tabje 'Maatregelen coronavirus'
  • Je dient na het winnen een bezoekdatum te selecteren in je VakantieVeilingen account
  • Let op: zorg dat je op tijd een datum selecteert. Door veiligheidsmaatregelen i.v.m. het coronavirus is er een beperkt aantal tickets per dag beschikbaar, voor de tickets geldt op = op
  • De t.w.v.-prijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten
  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
  • Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium