- logo Dolfinarium nu open

Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium. Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen! Met wie ga jij?

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk

Extra informatie COVID-19Dolfinarium Harderwijk heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

Geldig t/m 25 oktober 2020.

In juni is het Dolfinarium geopend op woensdagen en in het weekend. Vanaf 1 juli is het Dolfinarium iedere dag geopend.

Vooraf reserveren via de website van het Dolfinarium is verplicht.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Dolfinarium.

*Cadeau bij je veiling*
Win deze veiling en krijg 3 Schneider Link-it pennen cadeau. Lees meer

DolfinariumBij het Dolfinarium ontdek je de wondere waterwereld van héél dichtbij.  Zo komt jouw droom om een dolfijn te ontmoeten eindelijk uit! En dolfijnen zijn niet de enige dieren die je in het Dolfinarium vindt. Ook walrussen, zeeleeuwen, haaien en roggen zijn van de partij. En wat dacht je van de zeehonden en bruinvissen?

Een dag vol plezierSamen genieten van 8  prachtige voorstellingen, 4 speeltuinen en lekker spetteren in de waterattractie Waterpret. Of wandel heerlijk over ons eigen strand aan het Veluwemeer! Een dag Dolfinarium is een dag vól plezier. De waterglijbanen bestaan trouwens nog niet zo lang. Tijd om die eens uit te proberen! Durf jij het aan?

Dit seizoen nóg meer te beleven
Ga samen op avontuur door het park met het dierenpaspoort, een spannende speurtocht waarbij je alle ins- en outs leert over onze bijzondere zeezoogdieren en over hoe je hen beschermt. En als klap op de vuurpijl geniet je dit seizoen ook nog eens van de gloednieuwe dolfijnenvoorstelling Oceanica. Wat een dag!
€ 5,50

Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

  • Extra personen bij te boeken € 17,50 p.p.
Maatregelen coronavirus
  • Er wordt 1,5 meter afstand tussen huishoudens gehanteerd
  • Er zijn maar een beperkt aantal gasten tegelijk mogelijk
  • Alleen gasten met een online reservering zijn toegestaan
  • Belangrijke contactpunten worden gedesinfecteerd en er wordt vaker schoongemaakt
  • Er zijn centrale desinfectiepunten
  • Je krijgt begrijpelijke informatie, instructies en bewegwijzering

  • Er gelden op dit moment extra maatregelen i.v.m. met het coronavirus. Bekijk hiervoor het tabje 'Maatregelen coronavirus'
  • Je dient vooraf een bezoekdatum te reserveren via de website van het Dolfinarium
  • Let op: zorg dat je op tijd reserveert. Door veiligheidsmaatregelen i.v.m. het coronavirus is er een beperkt aantal tickets per dag beschikbaar, voor de tickets geldt op = op
  • De t.w.v.-prijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten
  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het Dolfinarium
  • Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium
€ 30 Aziza Prowin 11:25:17