Bezoek Boudewijn Seapark in Brugge (2 p.)

Alfons de Baeckestraat 12, 8200 Brugge

Ben je op zoek naar een dolfijne familiedag? Kom dan naar Boudewijn Seapark. Tijdens de herfstvakantie ontdek je alle buitenattracties, de dolfijnenshow, de zeeleeuwenshow en de zeehondenpresentatie.

  • Tickets voor Boudewijn Seapark in Brugge, België
  • Geldig tijdens de Belgische herfstvakantie van 26 oktober t/m 3 november 2019

Geldig vanaf 26 oktober 2019 t/m 3 november 2019, op de openingsdagen van het park.

Bekijk hier de actuele openingstijden van Boudewijn Seapark.

Je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem beide geprint mee als toegangsbewijs naar Boudewijn Seapark. Vooraf reserveren is niet nodig.

• Bobo's Aquasplash is gesloten tijdens de herfstvakantie
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar Boudewijn Seapark
• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen

€ 5,00