Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied mee.
1 van 7

AquaZoo Friesland: een spetterend dagje uit! (2 p.)

De Groene Ster 2, 8926 XE Leeuwarden

AquaZoo is hét familiepark van Friesland. Ontdek de bijzondere dieren zoals krokodillen, ijsberen en flamingo’s. Of leef je uit in de speeltuinen en geniet van presentaties. In AquaZoo Friesland beleef je letterlijk en figuurlijk een spetterende dag!

  • Toegangskaarten voor AquaZoo Friesland in Leeuwarden
  • T.w.v. € 34,-

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang.

Geldig t/m 31 december 2018.
In te wisselen op alle openingsdagen van het park.

Bekijk de actuele openingstijden op de website van AquaZoo Friesland.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs. Print deze beide en neem ze mee naar Aquazoo Friesland. Je hoeft niet te reserveren van tevoren.

• Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang
• De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs vanaf 3 jaar
• Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar AquaZoo Friesland

Waarde
€ 34
4Max Dekkers03:39:18