1 van 3

Zelf een vliegtuigje boven Texel besturen

Postweg 128, 1795 JS De Cocksdorp

Verken Texel niet op de fiets, maar per vliegtuig. De vuurtoren, de dorpen, de zonnende zeehonden; je krijgt een compleet zicht van het eiland. Zelfs de andere Waddeneilanden zullen te zien zijn. En jij bestuurt het vliegtuig zelf!

  • Een proefvliegles met 10 minuten instructie en 10 minuten vliegen
  • Voor 1 persoon
  • Uitleg en instructie
  • Certificaat na afloop

  • Stap zelf achter het stuur
  • 1 jaar geldig na winnen
  • Aandenken na afloop
  • Op sommige dagen geldt een toeslag
  • van november t/m maart alleen op zaterdag geopend

Geldig tot en met 1 jaar na het winnen van de veiling.
Geopend van 10.00 uur tot 18.00 uur.
Van april t/m oktober dagelijks geopend. Van november t/m maart op zaterdag geopend.
Op basis van beschikbaarheid en in overleg met de aanbieder.

Het is niet mogelijk om meerdere waardebonnen tegelijk in te wisselen.

De proefvlieglesAlle proefvlieglessen worden gevlogen vanuit een Cessna 172. Vanuit de lucht heb je een prachtig zicht op het mooie eiland Texel, gelegen tussen de Wadden- en Noordzee (onderdeel Unesco Wereld Erfgoed). Je ziet werkelijk het hele eiland. In overleg met de piloot is het bijvoorbeeld mogelijk even boven je vakantie-accommodatie te vliegen, want je mag zelf achter het stuur plaatsnemen! Tijdens de rondvlucht van 10 minuten herken je de routes waar je eerder op het eiland langs bent gekomen of ontdek je nieuwe plekken die het waard zijn te bezoeken. De piloot zal je tijdens de vlucht alles vertellen over wat je van bovenaf ziet. De vuurtoren, de verschillende dorpen, de vissershaven van Oudeschild, te veel om op te noemen. Ten noorden van Texel kun je vaak grote groepen zeehonden zien die liggen te zonnen op de vele zandbanken die het Wadden telt. Een niet te missen ervaring voor jong en oud!

Paracentrum TexelParacentrum Texel is, zoals de naam al doet vermoeden, gevestigd op Texel. Paracentrum Texel werd in 1969 door springpionier Bob Rienks opgericht. Paracentrum Texel is al decennialang het hart van de nationale- en internationale springwereld. Duizenden cursisten hebben hier hun brevetten gehaald en duizenden ervaren springers komen regelmatig om hun techniek te verbeteren, boogies (springfestijn) te springen of mee te doen aan wedstrijden. Alleen recreatieve springers zijn al goed voor enkele duizenden tandemsprongen per jaar. Allemaal dankzij het solide instructieteam van Paracentrum Texel en de enorme ervaring die inmiddels is opgedaan. Niet alleen is Paracentrum Texel gespecialiseerd in tandemsprongen maar ook in vlieglessen.

Optioneel • Extra persoon om mee te vliegen is bij te boeken (deze personen nemen geen plaats achter het stuur)
Honger gekregen na de vliegles? Ga dan een hapje eten bij eetcafé De Steenenplaats in Den Burg.

€ 5,50
In het weekend geldt er een toeslag
€ 10,00
Impressie

€ 13 monique van winsen 12:15:42