Word ook winnaar! Bepaal zelf je prijs en bied mee.
1 van 7

Nieuw: dagentree voor 2 bij wellnessresort SpaWeesp

Basisweg 1, 1383 NC Weesp

Midden in de natuur, net onder Amsterdam geniet je van mediterrane sferen. Nip van een drankje aan het zwembad, ontspan in de sauna’s en koel af in echte sneeuw. In het vernieuwde SpaWeep geniet je van heerlijke zomerdag.

  • Dagentree bij wellnessresort SpaWeesp in Weesp
  • Gebruik van alle sauna- en wellnessfaciliteiten
  • Deelname aan reguliere saunarituelen (o.b.v. beschikbaarheid)
  • Gratis parkeren
  • T.w.v. € 67,-

Geldig t/m 3 maanden na het winnen. In te wisselen op alle dagen van de week.

Badkledingdagen: elke 1e en 3e maandag van de maand (excl. feestdagen)

Cadeau bij je veiling

Win deze veiling en luister eenmalig 30 dagen gratis naar Storytel. Lees meer

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Eventuele extra kosten
• Op vrijdag t/m zondag en op badkledingdagen geldt een toeslag van € 4,95 p.p.

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal binnen 5 dagen na het winnen van je veiling. Hierna ontvang je 2 e-tickets. Maak een reservering via www.spaweesp.nl en neem op de dag van jouw bezoek je reserveringsbevestiging mee naar het wellnessresort. Reserveer tijdig! Voor deze actie geldt per dag een beperkte beschikbaarheid.

• Breng je eigen badjas, slippers en handdoeken mee (ook te huur en / of te koop)
• Online reserveren bij SpaWeesp is verplicht, volgens de voorwaarden die vermeld staan op het e-ticket
• Niet geldig in combinatie met andere acties
• Vanaf de leeftijd van 18 jaar is iedereen welkom. Het is verplicht een geldig legitimatiebewijs te kunnen overhandigen. Hier kan SpaWeesp, bij twijfel over de leeftijd, naar vragen

Waarde
€ 67
4 Anuschka Groot 00:56:54