1 van 6

90's XXL - The Christmas Edition in Leeuwarden (2 p.)

Zaterdag 23 december - Scoor nu alvast jouw kaarten voor de kersteditie van 90's XXL, hét 90's feest van Noord-Nederland. In de Megatent Oldehove ga je los op de lekkerste 90's hits en live optredens. De line-up wordt later bekend gemaakt.

  • Kaarten voor 90's XXL - The Christmas Edition
  • Locatie: Megatent op het Oldehoosterkerkhof in Leeuwarden
  • Sta-plaatsen
  • T.w.v. € 35,-

Geldig op zaterdag 23 december 2017.
Aanvang: 19.00 uur.
Einde: 0.00 uur.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal de veiling binnen 5 dagen. Daarna kun je direct jouw e-tickets downloaden, dit zijn jouw toegangsbewijzen. Print deze tickets en neem ze mee naar het evenement.

• Voor dit feest geldt geen minimumleeftijd
• Locatie is toegankelijk voor rolstoelers en mindervaliden
• Parkeren kan in ondergelegen parkeergarage

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

3Wietske van der Wagen21:38:01