Park Beats Festival met Boef, D-Rashid & meer in Tilburg

Leijweg 1, 5022 Tilburg

Zondag 7 juli 2019 – Verwacht populair urban artiesten en lekkere dance dj’s op dit zomerse housefeest. Denk aan BOEF, Keizer en Billy the Kit. En je hoeft de finale van de Oranje Leeuwinnen ook niet te missen, bekijk het op groot scherm.

  • Tickets voor voor Park Beats Urban&Dance Festival
  • Locatie: 'T Leijpark Tilburg
  • Sta-plaatsen

Zin in een feestje, maar ook de WK finale Nederland - Verenigde Staten kijken? Dat kan op het grote scherm.

Geldig op zondag 7 juli 2019.
Aanvang: 13.00 uur.
Einde: 22.00 uur.

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling?Betaal je gewonnen veiling binnen 5 dagen, daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Het e-ticket is je toegangsbewijs en je ontvangt 1 ticket per persoon. Neem alle tickets mee naar Park Beats.

• Minimumleeftijd: 16 jaar
• Dit is een sta-evenement, rolstoelen zijn ook van harte welkom
• Er zijn kluisjes aanwezig