1 van 6

90's en 00's XXL Christmas Edition in Leeuwarden (2 p.)

Oldehoofsterkerkhof 2, 8911 DH Leeuwarden

Zaterdag 21 december - Scoor nu alvast jouw tickets voor 90's en 00's XXL. In de Megatent Oldehove kun je 7 uur los op de lekkerste hits van de beste DJ's!

  • Tickets voor 90's en 00's XXL
  • Locatie: Oldehoosterkerkhof in Leeuwarden
  • Sta-plaatsen

Geldig op zaterdag 21 december 2019.
Aanvang: 17.00 uur.
Einde: 00.00 uur.

90's & 00's XXL90's XXL komt terug op het Oldehoofsterkerkhof op 21 december 2019. Zet deze datum maar alvast dubbeldik in je agenda, want dit wordt hét 90's & 00's evenement van het jaar.

Line-upWordt nog bekent gemaakt.

€ 5,50
Extra Personen
Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

• Extra personen bij te boeken

• Minimumleeftijd: 16 jaar
• Locatie is toegankelijk voor rolstoelers en mindervaliden