Dagje tussen de dieren in Safaripark Beekse Bergen (2 p.)

Wist je dat je ‘The Big Five’ ook in Nederland kunt spotten? In Beekse Bergen sta je zomaar oog in oog met een leeuw, neushoorn of 1 van de andere 1.450 dieren. Je kunt het park te voet, met de bus of je eigen auto verkennen. Afrika is gevaarlijk dichtbij!

  • Toegangskaarten voor Safaripark Beekse Bergen in Hilvarenbeek, Brabant

Geldig t/m 7 november 2017.

Kijk voor de actuele openingstijden op de website van Safaripark Beekse Bergen

• € 5,- administratiekosten VakantieVeilingen

Hoe maak je gebruik van de veiling.Betaal binnen 5 dagen. Daarna kun je jouw e-tickets downloaden. Per persoon ontvang je 1 e-ticket, dit is je toegangsbewijs voor het park. Print beide e-tickets en neem deze mee naar Safaripark Beekse Bergen. De tickets worden gescand bij de ingang van het park. Zorg er dus voor dat ze niet beschadigd zijn.

• Bij bepaalde weersomstandigheden kunnen bepaalde dieren niet te zien en de bus- en autosafari gesloten zijn. Dit geldt met name bij winters weer
• Nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt, kun je jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken als entreebewijs bij de kassa

10.000 veilingen per dag
Onze klantenservice staat voor je klaar

Bied mee en win!

20Shahied Faizal Krenten02:30:10

Wat vinden andere winnaars van ons?