Download nu de app en ontvang € 5,- veilingtegoed

Wellness overnachtingen

Filters

      Aantal sterren
        3 sterren (1)
        4 sterren (1)

      Verzorging
        Logies (2)

      Faciliteiten
        Lift (2)
        Restaurant (2)
        Sauna (2)
        Wellness (2)
        Wifi (2)
        Zwembad (binnen) (2)
        Bar (1)
        Fitnessruimte (1)
        Huisdieren toegestaan (1)
        Parkeerplaats (1)
        + toon meer

      Kamerfaciliteiten
        Wifi (2)

        Aantal sterren
          3 sterren (1)
          4 sterren (1)

        Verzorging
          Logies (2)

        Faciliteiten
          Lift (2)
          Restaurant (2)
          Sauna (2)
          Wellness (2)
          Wifi (2)
          Zwembad (binnen) (2)
          Bar (1)
          Fitnessruimte (1)
          Huisdieren toegestaan (1)
          Parkeerplaats (1)
          + toon meer

        Kamerfaciliteiten
          Wifi (2)

      Wellness overnachtingen (3)
      Parkhotel Valkenburg****: 2 dagen incl. wellness (2 p.)

      51

      01:51:54
      Bekijk alle Sauna en beauty

      Van relaxen in de sauna laad jij hoe dan ook op. Maar wat dacht je ervan om een saunadag te combineren met 1 of meerdere wellness overnachtingen? Een wellness overnachting geeft jou hét ultieme vakantiegevoel. Na flink stoom afblazen en jezelf onderdompelen in warme baden, duik jij heerlijk rozig dat fijne hotelbed in. Ervaren? Bij VakantieVeilingen vind je verschillende wellness overnachtingen met korting. Mooi meegenomen: je bepaalt zelf de prijs en zo betaal je nooit te veel.

      De voordelen van wellness overnachtingen

      De voordelen van een dag wellness met overnachting? Ten eerste kun je langer van alle wellnessfaciliteiten genieten en ten tweede hoef je niet meer met je slaperige hoofd achter het stuur te kruipen. Ook trek je dat ontspannen gevoel nog net wat langer door in de hotelkamer. Met een beetje geluk serveert het wellnesshotel in de ochtend nog een heerlijk ontbijt, waardoor jij volledig ontzorgd wordt. Oh, en niet te vergeten: wellness overnachtingen brengen een hoop romantiek met zich mee…

      Sauna met overnachting in Nederland

      Nederland telt enorm veel sauna’s en wellnessresorts: van grote wellnesscomplexen tot meer persoonlijke sauna’s en van luxe tot meer eenvoudige resorts. Bij een aantal van deze wellnessresorts heb je de mogelijkheid om een hotelovernachting bij te boeken. Denk bijvoorbeeld aan de luxe BLUE Wellnessresorts van Fletcher. Deze wellness hotels vind je vooral in het zuiden van Nederland. Of je nu wilt gaan voor wellness overnachtingen in Amsterdam of op de Veluwe; de mogelijkheden zijn eindeloos.

      Bijzondere wellness overnachtingen

      Wil jij punten scoren bij je geliefde? Verras hem of haar dan met een bijzondere wellness overnachting. Stap bijvoorbeeld aan boord van de unieke BLUE Wellnessboot Mill in Brabant. Op dit 40 meter lange schip ontbreekt het jullie aan niks. Na het bezoeken van de vele sauna’s, baden en relaxruimten, kruipen jullie onder de wol in Fletcher Wellness-hotel Brabant-Mill. Een andere parel is Fort Resort Beemster; 1 van de meest luxe en duurzame wellnessresorts van Nederland. In dit fort waan jij je voor even op een tropisch eiland en de volgende dag ontwaak je in een prachtige suite.

      Privé wellness met overnachting

      Wanneer je liever alleen met je favoriete persoon de sauna instapt, dan is een privé wellness met overnachting iets voor jou. En ook hierin zijn de mogelijkheden eindeloos. Sommige hotels bieden kamers met eigen bubbelbad, stoombad en/of sauna aan. Je kunt er ook voor kiezen om een vakantiehuisje met privé sauna te boeken. Voor een optimale ontspannende ervaring ga je voor een huisje midden in de natuur. Wie weet staat er in de buitenlucht een hottub voor je klaar.

      Waarom kiezen voor wellness overnachtingen bij VakantieVeilingen?

      Nou, naast dat jíj wat ontspanning verdient, verdient ook jouw portemonnee wat ontspanning. Bij VakantieVeilingen betaal je nooit te veel voor een dag wellness met overnachting, want jij bepaalt namelijk zelf de prijs. Daarnaast vind je altijd verschillende aanbiedingen voor wellness hotels op meerdere locaties. Zo is er vast 1 die voldoet aan jouw wensen. Voor een dagje sauna met overnachting ben je bij VakantieVeilingen dus absoluut aan het juiste adres.