Miljoenenjacht is weer begonnen: Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad

€ 75,- korting op een 5-daagse treinreis binnen Europa

Ontdek de nieuwe slaaptreinen van GreenCityTrip tijdens een 5-daagse reis naar Wenen, Praag, Innsbruck, Verona, Milaan of Venetië. Reis comfortabel in je eigen bed in een slaapcoupé. Geen gedoe met bagage, wachtrijen of inchecken. Ideaal! Wie neem jij met je mee op reis?

  • Kortingsbon t.w.v.  € 75,- op een 5-daagse treinreis binnen Europa van GreenCityTrip
  • Boek een een bestemming naar keuze:
    - Praag
    - Wenen
    - Innsbruck
    - Milaan
    - Verona
    - Venetië
  • 2 nachten in de slaaptrein en 2 nachten in een 3-sterrenhotel op bestemming
  • Vertrek mogelijk vanaf diverse plaatsen in Nederland (zie Meer over de treinreis)
  • Keuze uit maar liefst 6 Europese steden
  • Eigen bed in de trein
  • Geen gedoe met bagage, wachtrijen of inchecken
  • Ook geldig in de schoolvakanties en weekenden
  • Je vertrekt op dag 1 in de avond vanuit Nederland en je keert terug op dag 4 in de avond
  • Je krijgt een kortingsbon t.w.v. € 75,- op een 5-daagse treinreis. Het resterende bedrag van de reis betaal je aan GreenCityTrip
Aankomst mogelijk van 15 oktober 2021 t/m 26 maart 2022. Ook geldig in schoolvakanties en weekenden. Maak je reservering vóór 1 oktober 2021.

Heen- en terugreis is in de avond. Let op: aankomst in Nederland is in de ochtend op dag 5.
Meer over de treinreis
De treinreisJe treinreis duurt in totaal 5 dagen. Op dag 1 vertrek je 's avonds vanuit Nederland met de trein naar de bestemming van jouw keuze. De trein heeft comfortabele ligplaatsen, zodat je een dutje kunt doen voordat je aankomt in de stad. Je komt 's ochtends vroeg aan op je bestemming zodat je de hele dag de tijd hebt om de stad te verkennen. Op dag 4 vertrek je 's avonds weer naar Nederland. Je komt 's ochtends vroeg weer aan op dag 5.

  • Dag 1: 's avonds vertrek vanuit Nederland
  • Dag 2: 's ochtends aankomst in stad naar keuze
  • Dag 3: stad naar keuze ontdekken
  • Dag 4: 's avonds vertrek naar Nederland
  • Dag 5: 's ochtends aankomst in Nederland

Vertrekpunten Nederland
  • Breda
  • Rotterdam
  • Den Haag
  • Amsterdam
  • Utrecht
  • Arnhem

VenetiëAls er 1 stad is die romantiek ademt, dan is het Venetië wel. Deze Italiaanse stad is een doolhof van kleine bruggetjes, straatjes en kanalen waar de gondeliers zingend doorheen varen. Rondom het San Marcoplein vind je luxe en exclusieve winkels, maar ook gezellige restaurants en terrassen. Haal bijvoorbeeld een traditionele pizza en als dessert een schepijsje. Ook zijn er talloze winkeltjes te vinden waar je mooie souvenirs kunt kopen.

MilaanEten, winkelen en cultuur combineren? Milaan is de perfecte stad hiervoor. Het is de modehoofdstad en thuisbasis van exclusieve merken zoals Versace, Prada en Armani. Maar Milaan is ook een levendige stad waar alles te beleven valt. Zo heeft de stad prachtige bouwwerken zoals de indrukwekkende Dom. Ook de winkelgalerij naast de Duoma is de moeite meer dan waard. Op culinair gebied ben je in Milaan ook aan het juiste adres. Je begint de dag met een sterke Italiaanse espresso en sluit 'm af met een risotto alla Milanese of een heerlijke pizza.

InnsbruckOntdek Innsbruck: een veelzijdige stad midden in de groene Alpen. Je kunt er eindeloos winkelen en de stad van bovenaf bewonderen op de Nordkette. Geniet daarna van Oostenrijkse gastronomie met een grote schnitzel en een glas bier. Maak ook eens een mooie wandeling langs de Alpenweides en geniet van het fantastische uitzicht. In de winter wordt de stad omgetoverd tot een prachtig winterwonderland. Rondom Innsbruck liggen maar liefst 9 skigebieden die samen de Olympia Region Innsbruck vormen.

PraagPraag wordt ook wel de Gouden Stad genoemd en wij snappen wel waarom. Het volledige historische stadscentrum staat namelijk op de UNESCO Werelderfgoedlijst. Praag is hiermee 1 van de oudste en mooiste steden van Europa. In de Tweede Wereldoorlog is vrijwel alles intact gebleven, waardoor je er nu nog bouwstijlen uit verschillende tijden kunt bewonderen. Naast de prachtige gebouwen is Praag ook een gezellige stad. Je vindt er smalle steegjes en pleinen: de 1 nog mooier dan de ander. Door de hele stad zijn knusse restaurants verspreid. Uitgekeken op de prachtige gebouwen? In Praag kun je lekker winkelen. Neem de metro en binnen enkele haltes sta in het grootste en modernste winkelcentrum van Europa.

VeronaVerona staat niet alleen bekend als de stad van de opera, maar ook om haar romantiek. Het middeleeuwse Verona vormt het decor van Shakespeare's tragische liefdesgeschiedenis Romeo en Julia. Zo kun je hier het beroemde balkon bezoeken van Julia. Verder heeft de stad een prachtig historisch centrum met oude bouwwerken. Als je in Verona bent, geniet je van de authentieke Italiaanse cultuur. De gezellige winkelstraten en heerlijke pasta's en pizza's zullen nooit vervelen!

WenenDe lucht in Wenen is gevuld met geluiden van muziek en de geur van verse koffie. De straten van de Oude Stad verrukken met een overvloed aan gezellige cafés die nooit leeg zijn en de sfeer in de stad neemt je terug naar de tijd van Mozart, Beethoven en Strauss. Bij een bezoek aan Wenen moet je ook eigenlijk een sachetorte geproefd hebben. Hmmm! Maak hierna een wandeling door de prachtige gebouwen, zoals het Keizerlijk paleis of de Staatsopera. Ben je een kunstliefhebber? Bezoek de talloze musea waar je meesterwerken vindt van artiesten zoals Gustav Klimt of Egon Schiele.
€ 5,50
Calamiteitenfonds per boeking
€ 2,50
Boekingskosten
€ 25,00
Bijdrage SGR p.p.
€ 5,00
Ontbijt in het hotel p.p. per dag
€ 15,00
Ontbijt- en snackpakket in de trein p.p.
€ 29,00
Maak je treinreis compleet met deze bij te boeken extra's (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw ervaring nóg leuker!

Bijboeken tijdens reserveringDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je bij aankomst in het hotel.

  • Ontbijt in het hotel € 15,- p.p. per dag
  • Ontbijt- en snackpakket in de trein (voor heen- en terugreis) € 29,- p.p.
  • Slaapset in de trein € 29,- p.p.
  • Vervroegd inchecken in het hotel € 25,- p.p.
  • Onbeperkt naamswijzigingen tot 7 dagen voor vertrek € 39,- p.p.
  • Je kortingsbon is alleen geldig bij boekingen van minimaal 2 personen
  • Niet geldig in combinatie met andere acties of kortingen
  • Zorg dat je reisdocumenten geldig zijn
  • Ontbijt, lunch en diner is niet inbegrepen
  • Bij het reserveren kun je zelf het hotel kiezen. Ook is het mogelijk om ontbijt of andere extra's tegen betaling bij te boeken
  • De hoofdboeker van deze reis moet minimaal 18 jaar oud zijn
  • GreenCitytrip.nl is aangesloten bij SGR, ANVR en het Calamiteitenfonds
  • De vertrek- en aankomsttijden van de trein zijn onder voorbehoud en kunnen wijzigen
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
€ 0Bied nu en win deze veiling