Bied mee en maak kans op een loungeset van Feel Furniture

Zomervakantie: week in een Freecamp-huurtent (4 p.)

Meerdere locaties

Lekker een week weg zonder inpakstress? Doen! In de Belgische Ardennen staat een compleet ingerichte Freecamp-tent voor jullie klaar. Jullie slapen zelfs op echte bedden. Ontspannen of toch liever actief? Er is voor ieder wat wils.

  • 8 dagen in de Belgische Ardennen
  • 7 nachten op een camping van de Olympia Camping Group (zie Meer over de campings)
  • Verblijf in een ingerichte Freecamp-tent
  • Inclusief gasverbruik en serviceset met vuilniszak, wc-rol en vaatdoek
  • Voor 4 personen

Vlucht en ander vervoer niet inbegrepen.

Extra informatie COVID-19 Olympia Camping Group heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische vakantie te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

  • Keuze uit 3 verschillende campings
  • Gelegen in een prachtige omgeving
  • Diverse outdooractiviteiten
  • Tenten zijn compleet ingericht
  • Elektra en gebruik koelkast zijn niet inbegrepen
  • Huisdieren en roken zijn niet toegestaan in de tenten

Aankomst mogelijk van zaterdag 3 juli t/m zaterdag 21 augustus 2021. Aankomst op zaterdag tussen 15.00 uur en 20.00 uur, vertrek op zaterdag vóór 11.00 uur.

Voor deze veiling is een vast aantal huurtenten beschikbaar per aankomstdatum. Maak je reservering binnen 2 dagen na winnen.

Bij een verblijf tussen zaterdag 17 juli en 14 augustus 2021 betaal je een toeslag van € 1,50 per persoon per nacht.
Meer over de campings

Kom deze zomer een week overnachten in een Freecamp-tent in de Belgische Ardennen. Met dit arrangement bepaal je zelf op welke camping je verblijft (o.b.v. beschikbaarheid). Alle campings hebben hun eigen faciliteiten die jouw vakantie tot een succes maken. Bijvoorbeeld een midgetgolfbaan of een zwembad. De faciliteiten variëren per camping. Met haar bergen, bossen en rivieren is de Ardennen de perfecte plek om iets te ondernemen. De outdoor-instructeurs gaan graag met je op pad in de natuur tijdens het beoefenen van diverse avontuurlijke sporten over onverharde paden, op het water, door een indrukwekkende stad of in een prachtige oude mijn die is omgetoverd tot een klim-en klauterparadijs waar je een challengeparcours met diverse onderdelen kunt beoefenen.

Deelnemende campingsKies uit 1 van de onderstaande campings. Klik op de naam voor meer informatie over de camping.

Freecamp-huurtentDeze tenten hebben een retro-look, net zoals het ouderwetse kamperen in de jaren '60 en '70. De tenten zijn echter alles behalve ouderwets: de tenten hebben comfortabele bedden met lattenbodems en luxe matrassen. Er zit een houten binnenvloer in met keukenblok. Ook staan er pannen, serviesgoed, bestek en de benodigde keukenhulpjes voor jullie klaar. Door de oprolbare voorwand wordt de leefruimte vergroot en zo kun je het optimale uit je vakantie halen.

Faciliteiten:
  • 2 gescheiden, afsluitbare slaapcabines met bedden (1 2-persoonsbed en 2 1-persoonsbedden)
  • Oprolbare entreedeur en ramen
  • Houten binnenvloer
  • Tafel met 4 luxe stoelen
  • Keukenblok met kooktoestel en kookgerei
  • Oppervlakte kampeerplek: minimaal 70 m²

Wat te doen in de omgeving?Bezoek Spa met haar casino en circuit. Ga naar Remouchamps met haar grotten of slenter door het oudste stadje van Europa, Durbuy. Vergeet je fiets niet, want via de mooie fietspaden langs de rivier ben je in no-time in Comblain-au-Pont of Esneux en doe je de boodschappen voor jouw barbecue bij de lokale supermarkt. Ga je liever op avontuur? In de omgeving zijn genoeg outdooractiviteiten te doen.
€ 5,50
Toeristenbelasting p.p. per nacht op camping Le Confluent
€ 1,18
Toeristenbelasting p.p. per nacht op camping Olympia of camping Le Moulin du Diable
€ 1,67
Milieuheffing per huurtent per nacht
€ 3,65
Lakenpakket p.p
€ 9,50
Eindschoonmaak per tent
€ 29,50
Elektra per tent per nacht
€ 4,50
Huur koelkast (inclusief elektriciteit) per tent per nacht
€ 8,50

Bijboeken tijdens reserveringDeze extra's boek je o.b.v. beschikbaarheid tijdens het maken van je reservering en betaal je gelijk via iDeal, Mister Cash, Credit Card, PayPal of SOFORT Banking.

  • Elektra € 4,50 per huurtent per nacht
  • Huur koelkast (inclusief elektra) € 8,50 per huurtent per nacht
  • Eindschoonmaak € 29,50 per accommodatie
  • Handdoekenpakket € 8,- p.p.
  • Keukenpakket € 5,- per stuk (max. 1)
  • 2e auto € 5,- per nacht (max. 1 extra auto, 1 auto is inbegrepen in het arrangement)

OutdooractiviteitenJe boekt en betaalt deze activiteiten bij de receptie.

  • Kanovaren / kajakken
  • Vlotten bouwen en varen
  • Shooting: blaaspijp-, katapult-, buks-, gaspistool en boogschieten
  • Outdoorsteppen
  • Mountainbiken
  • Hike met GPS en opdrachten via tablet
  • Carriënta Challenge (https://carrienta.com)
Beschikbaarheid
Stap 1: selecteer de camping waar je wilt verblijven
Stap 2: kies een beschikbare datum

  • O.b.v. eigen vervoer
  • Elektra is niet inbegrepen, dit is bij te boeken voor € 4,50 per nacht (€8,50 inclusief koelkast)
  • Huisdieren en roken zijn niet toegestaan in de Freecamp-tenten
  • Je kunt parkeren op de centrale parkeerplaats
  • De huurtent moet schoon achtergelaten te worden. Dit kun je zelf doen, of je kunt een eindschoonmaak bijboeken
  • Vooraf reserveren is verplicht
  • Aankomst tussen 15.00 uur en 20.00 uur, vertrek voor 11.00 uur. Eerder aankomen of later inchecken is niet mogelijk
  • Een dag later aankomen kan wel, hoe je dit doet lees je in je reisinformatie. Je krijgt geen restitutie voor de gemiste dag(en)
  • Je kunt 1 keer een reservering maken bij de Olympia Camping Group / Freecamp met een VakantieVeilingen-waardebon. Het is niet mogelijk om meerdere arrangementen te boeken d.m.v. het winnen van meerdere waardebonnen of in combinatie met andere acties
  • Een reservering kan niet meer kosteloos gewijzigd, overgedragen of geannuleerd worden
  • Aan het doen van eventuele wijzigingen zitten de minimale administratiekosten van € 49,50 en de meerkosten van de wijziging verbonden
  • Bezoek is niet toegestaan op de campings van de Olympia Camping Group
€ 19 J v Haaster 17:52:43
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot