Miljoenenjacht is weer begonnen: Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad

Najaar 2021: midweek of weekend in een CoCo Sweet (4 p.)

Rue De Trois Pont 40, 4920 Remouchamps

Er dit jaar toch nog even lekker tussenuit? Kom dit najaar naar de Belgische Ardennen! Je verblijft hier in een hippe en comfortabele CoCo Sweet op camping Olympia in Remouchamps. De tent heeft een eigen keuken en echte bedden. Zo geniet je heerlijk van het buitenleven, maar met nét wat meer luxe.

  • 4 of 5 dagen naar de Belgische Ardennen
  • Verblijf in een ingerichte CoCo Sweet op camping Olympia in Remouchamps
  • Inclusief koelkast en stroomverbruik
  • Serviceset met afwasborstel, vuilniszak, wc-rol en vaatdoek
  • Gratis gebruik van centrale faciliteiten zoals warme douches en parkeerplek
  • Voor 4 personen

Vlucht en ander vervoer niet inbegrepen.

  • Compleet ingerichte accommodatie met keuken en bedden
  • Gelegen in een prachtige bosrijke omgeving
  • Diverse outdooractiviteiten zoals boogschieten en kanovaren
  • Inclusief stroomverbruik
  • Huisdieren en roken zijn niet toegestaan in de CoCo Sweets
Aankomst mogelijk van maandag 30 augustus t/m vrijdag 29 oktober 2021. Inchecken tussen 15.00 - 20.00 uur, uitchecken vóór 11.00 uur.

Weekend: vrijdag t/m maandag
Midweek: maandag t/m vrijdag

Voor deze veiling is er een vast aantal CoCo Sweets beschikbaar per aankomstdatum. Reserveer dus snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

Bij een weekendverblijf geldt een toeslag van € 1,50 p.p. per nacht.
Meer over camping Olympia
Kom dit najaar een weekend of midweek logeren in de hippe CoCo Sweets op camping Olympia in Remouchamps. Dat is sfeervol kamperen in stijl, want dit bijzondere verblijf combineert namelijk het comfort van een stacaravan met het avontuurlijke gevoel van slapen in een tent. De tent is goed geïsoleerd en de deuren en ramen kunnen gesloten worden. De CoCo Sweet is van alle gemakken voorzien:

  • 2 slaapkamers met 4 bedden
  • Woonkamer
  • Ruim terras met tuinmeubilair
  • Keuken met uitgebreide keukenuitrusting zoals een koektoestel, koelkast, waterkoker en magnetron

Wat te doen in de omgeving?In de buurt van de camping is er altijd wat te doen. Bezoek de stad Spa met haar casino en circuit of breng een bezoekje aan de grotten van Remouchamps. Ook leuk: slenter door het oudste stadje van Europa Durbuy. Liever op de fiets de omgeving verkennen? Via de mooie fietspaden langs de rivier ben je in no-time in Comblain-au-Pont of Esneux.

Bovendien is er altijd een team van outdoorinstructeurs aanwezig. Dit team organiseert verschillende activiteiten voor tijdens voor jouw verblijf. Klim bijvoorbeeld naar grote hoogte op het Challenge Parcours in Carriënta, doe mee aan een wedstrijdje boogschieten of ga een rondje mountainbiken of kanovaren. Met haar bergen, bossen en rivieren is de Ardennen de perfecte plek om iets te ondernemen.
€ 5,50
Toeristenbelasting p.p. per nacht
€ 1,67
Milieuheffing per nacht
€ 3,65
Lakenpakket p.p.
€ 9,50
Weekendtoeslag p.p. per nacht
€ 1,50
Eindschoonmaak per accommodatie
€ 29,50

Bijboeken tijdens reserveringDeze extra's boek je o.b.v. beschikbaarheid tijdens het maken van je reservering en betaal je gelijk via iDeal, Mister Cash, Credit Card, PayPal of SOFORT Banking.

  • Eindschoonmaak € 29,50 per accommodatie
  • Handdoekenpakket € 8,- p.p.
  • Keukenpakket € 5,- per stuk (max. 1)
  • 2e auto € 5,- per nacht (max. 1 extra auto, 1 auto is inbegrepen in het arrangement)

OutdooractiviteitenJe boekt en betaalt deze activiteiten bij de receptie van de camping.

  • Kajakken
  • Vlottenbouwen en -varen
  • Outdoorsteppen
  • Mountainbiken
  • Shooting: blaaspijp-, katapult-, buks- en boogschieten
  • Hike met GPS en opdrachten via tablet
  • Carriënta Challenge
Beschikbaarheid

Stap 1: selecteer de camping Olympia in Remouchamps
Stap 2: kies een beschikbare datum

  • O.b.v. eigen vervoer
  • Je kunt parkeren op de centrale parkeerplaats
  • Je bent verplicht om de CoCo Sweet schoon achter te laten. Dit kun je zelf doen, of je kunt een eindschoonmaak bijboeken
  • Vooraf reserveren is verplicht
  • Aankomst tussen 15.00 - 20.00 uur, vertrek vóór 11.00 uur. Eerder aankomen of later inchecken is niet mogelijk. Een dag later aankomen kan wel. Hoe je dit doet, lees je in je reisinformatie. Let op: je krijgt geen restitutie voor de gemiste dag(en)
  • Je kunt 1 keer een reservering maken met een VakantieVeilingen-waardebon. Het is niet mogelijk om meerdere arrangementen te combineren d.m.v. het winnen van meerdere waardebonnen of in combinatie met andere acties
  • Een reservering kan niet kosteloos gewijzigd, overgedragen of geannuleerd worden
  • Wil je een reservering wijzigen? Hier zijn administratie- en meerkosten aan verbonden van minimaal € 49,50
  • De toeristenbelasting (€ 1,67 per persoon per nacht), de milieuheffing (€ 3,65 per campingplek per nacht), het lakenpakket (€ 9,50 per persoon per verblijf) en eventuele extra's betaal je na het maken van je reservering direct via iDEAL, Mister Cash, Credit Card of SOFORT Banking
  • Bezoek is niet toegestaan op de camping Olympia
€ 0Bied nu en win deze veiling