Afbeelding op canvas voor je moeder (60 x 40 cm)

Jouw moeder verrassen met een origineel cadeau? Laat dan een mooie afbeelding afdrukken op canvas. Je krijgt de keuze uit vele afbeeldingen. Dat zal vast in de smaak vallen bij de liefste moeder van de wereld!

  • Afbeelding op canvas van Fotocadeau.nl
  • Keuze uit 30 ontwerpen (zie Meer info)
  • Afmeting: 60 x 40 cm
  • Dikte: 2 cm
  • Liever een ontwerp met een ander formaat? Dat kan tegen een meerprijs. De waarde van dit product wordt met het totaalbedrag verrekend

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Dit doe je via de website van Fotocadeau.nl. Om te kunnen bestellen, dien je eerst de veiling te betalen.

Na bestelling wordt het product binnen 6 werkdagen verzonden.

Je moeder verrassen met een origineel cadeau? Dan is een mooie afbeelding leuk om af te laten drukken op canvas. Dat zal zeker in de smaak vallen bij de liefste moeder van de wereld!

Over het materiaal
De foto wordt afgedrukt met een 6-kleurenproces voor een scherpere weergave van de kleuren. Dankzij het heldere witkleurige doek krijgt de foto een prachtige, kleurechte print. De inkt die wordt gebruikt is recyclebaar, geurloos en op waterbasis. Ten slot wordt het linnen afgewerkt met een waterafstotende coating. Je kunt er dus gerust een nat doekje overheen halen. De zijkanten van het canvas worden met uitloop van de foto bedrukt. Zo sluiten ook deze kanten van het doek goed aan bij de foto.

Hoge kwaliteit
De foto wordt gedrukt op stevig 260 grams canvasdoek van 0,41 mm dik. Het linnen wordt strak gespannen op een houten spieraam frame van 2 centimeter dik. Dit houten frame is gemaakt van PEFC-gekleurd grenen kwaliteitshout. Bij het product kan optioneel een ophangsysteem worden besteld om de print gemakkelijk aan de muur te bevestigen.

Verschillende afbeeldingen
Bekijk de website en kies een mooie afbeelding uit waar je moeder blij mee zal zijn.

€ 5,50
Verzendkosten te voldoen bij aanbieder
€ 6,95

1. Ga met je waardebonnummer naar https://www.fotocadeau.nl/moederdag-collectie/canvas
2. Selecteer een afbeelding van 60 x 40 cm
3. Klik op 'Volgende'
4. Ga naar je winkelwagen om het product te bestellen
5. Klik op 'Volgende'
6. Controleer je bestelling en klik op 'In winkelmand'
7. Vul de waardeboncode in in het vakje 'Kortingscode / Cadeauboncode' en klik op 'Door naar afrekenen'
8. Vul tot slot de gevraagde gegevens in en klik op 'Doorgaan'
9. Doorloop alle stappen totdat het product is besteld

  • Bepaalde ontwerpen hebben een ander formaat. In dit geval wordt de prijs verrekend met het t.w.v. bedrag
  • Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
  • Verzending mogelijk binnen Nederland en België
  • Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Fotocadeau.nl. Na het downloaden van je waardebon vervalt het herroepingsrecht
  • Niet tevreden over je fotoproduct? Klachten over de geleverde fotoproducten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om gebreken die tijdens het productieproces zijn ontstaan of om een beschadiging van het product. Dus niet wanneer je bijvoorbeeld een product bij nader inzien niet mooi vindt
€ 1 Geof Hamans 19:44:26