Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen

Pakket met 8 kinderboeken

Veiling sluit om 15:47

07:01:22

Huidig bod

€ 2

Adviesprijs

€ 92,95

Bieders

2

Log in en bied meeIk heb geen account

2

Saida Chaara

02:42:54

1

alice engbersen

01:00:41

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Lees je kleintje voor uit deze kleurrijke prenten- en sprookjesboeken. Of kom van alles te weten over de dieren op onze planeet; van Alaska tot de Zuidpool, op het land en in het water. Sommige boeken kun je beter voorlezen of bekijken, maar als je kind oud genoeg is zal lezen ook een optie zijn.
  • Boekenpakket:
    - Grote Kidsweek vakantieboek: Wintereditie
    - Oscar de kleine beer: Droomverhalen
    - Joeri en het bloemendraakje
    - Mooiste sprookjes: Fabels van Aesopus
    - Mooiste sprookjes: De 3 biggetjes en andere sprookjes
    - Het supergrote uitklapboek vol dieren
    - Ontdek de oceaan
    - De grote dierenatlas: van Alaska tot de Zuidpool

  • Leuke en lieve voorleesboeken
  • Prenten-, dieren- en sprookjesboeken met prachtige plaatjes en tekeningen
  • Leuke en bijzondere boeken vol informatie over dieren

Boekenpakket voor kinderen

Grote Kidsweek vakantieboek: WintereditieDit grote en kleurrijke boek staat boordevol met het beste wat Kidsweek, de populaire weekkrant voor kinderen vanaf 7 jaar, te bieden heeft. Denk aan reportages, tests, recepten, puzzels, de leukste moppen, raadsels én strips van Timo, Scoop en Zoo & zo.

Oscar de Kleine Beer: DroomverhalenBraaf zijn en je netjes gedragen is niet altijd makkelijk. Een kleine beer ontdekt dat het veel beter en veiliger is om naar zijn ouders te luisteren. Een boek met een duidelijk lettertype, sfeervol en vriendelijk. Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar.

Joeri en het bloemendraakje: 2 minuten verhaaltjesBoskabouter Joeri wil het draakje Madelief helpen om haar moeder te vinden. Maar tijdens hun zoektocht maken ze erg vreemde en griezelige dingen mee! Zo belanden ze bij een stinkende trollengrot, raakt Joeri betoverd door een slijmerige slak en eet hij gebreide spaghetti. Zal Madelief haar moeder uiteindelijk vinden? Beleef het allemaal mee met Joeri en Madelief! Geschikt voor kinderen van 7 - 10 jaar.

Fabels van Aesopus: De mooiste sprookjesEen wonderbaarlijke reis door de wereld van de sprookjes. De krekel, mier, haas, pauw, kraanvogel en het schildpad maken de grootste avonturen mee. Een verzameling van fabels die toegeschreven worden aan de Griekse dichter Aesopus. Zijn verhalen staan bekend om dieren die zich als mensen gedragen.

De 3 biggetjes en andere sprookjes: De mooiste sprookjesEen verzameling beroemde sprookjes, zoals De gelaarsde kat, Het lelijke eendje, Kleinduimpje en De 3 biggetjes.

Het supergrote uitklapboek vol dierenSupergroot uitklapboek over exotische dieren. Dit boek bevat korte en aantrekkelijke teksten, mooie foto's en levendige illustraties. Ook worden 6 wilde dieren geïntroduceerd: de stoere tijger, gigantische olifant, springende orka, kleurrijke kameleons, kletsende toekan en de slimme orang-oetan. Het supergrote uitklapboek moedigt kinderen aan om te leren over deze geweldige dieren. Perfect voor kinderen vanaf 5 jaar om met vriendjes op een regenachtige middag doorheen te bladeren en mee te spelen. Maar ook leuk voor hun iets oudere broertjes of zusjes die van dieren houden.

Ontdek de oceaanLees meer over de bijzondere onderwaterwereld. Wist je dat zeepaardjes van kleur kunnen veranderen om niet op te vallen? Of dat heremietkreeften soms van huis ruilen? Duik in de wonderbaarlijke wereld van zeeën en oceanen. Zoek naar de dolfijnen die uit het water omhoog schieten, of verbaas je over de reusachtige octopussen die in de diepzee oceaan leven. Zie pinguïns op de ijsrotsen springen en door het water vliegen. Laat je verrassen door de confrontatie tussen een groep orka's en een grote witte haai en volg de gloed van een vampierinktvis terwijl die op weg gaat naar de donkere dieptes van de oceaan.

De grote dierenatlas: van Alaska tot de ZuidpoolCoole dierenatlas met wel 100 dierenfilmpjes in een gratis app. Ontdek meer dan 500 dierensoorten in deze fraai geïllustreerde atlas. In dit boek reis je langs alle continenten en kom je de kleinste, grootste, raarste en mooiste dieren tegen. Zoek op waar je favoriete dieren voorkomen en ontdek alles over de gebieden waar ze leven. Met de bijbehorende gratis app bekijk je meer dan 100 geweldige dierenfilmpjes. Zo komen in De grote dierenatlas dieren van overal ter wereld voorbij; op de pagina én op je tablet of smartphone. Een unieke combinatie van prachtige illustraties met filmpjes. Om zelf of samen met je ouders te beleven. Voor dierenliefhebbers vanaf 6 jaar.

Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
Boekenpakket voor kinderen
  • Voor kinderen vanaf 3 jaar