Vind de speaker in de juiste tas en maak kans op een JBL speaker

Boekenpakket met 3 romans

Niks zo fijn als helemaal opgaan in een goed boek. Deze romans combineren luchtigheid met belangrijke thematiek. Zet een potje thee, ga lekker onder een dekentje op de bank zitten en lezen maar! Zo creëer je een fijn momentje voor jezelf.

  • Boekenpakket:
    - Uit het leven van Scarlett van Ciara Geraghty
    - Uit het dagboek van Grace van Ciara Geraghty
    - De Ashford affaire van Lauren Willig

  • Leesboeken met een combinatie van luchtigheid en belangrijke thematiek
  • Thema's: romantiek en historisch
  • Verleidelijke mix van familiedrama, romantiek, humor en intrige

Meer over het boekenpakket

Uit het leven van Scarlett van Ciara GeraghtyAlles in het leven van Scarlett verloopt op rolletjes. Dat wil zeggen, tot nu toe. Want Scarlett is weer terug in haar ouderlijk huis, haar plannen liggen in duigen en er is een baby op komst. En dat terwijl John, haar volwassen (nou ja?) vriendje haar heeft verlaten om als archeoloog te gaan werken in een Braziliaans dorp. Maar het wordt nog erger, want Scarlett weet niet zeker wie de vader van de baby is. Al heeft ze in haar hele 35-jarige leven maar met 4 ½ man geslapen, om precies te zijn. Ze besluit zich op haar baan als huwelijksplanner te storten, hoewel ook dat niet echt soepel verloopt. Ze krijgt gevoelens voor haar grootste klant, de toekomstige echtgenoot van iemand anders…

Uit het dagboek van Grace van Ciara GeraghtyWanneer Grace op een ochtend wakker wordt, in het bed van Bernard O’Malley – haar ietwat sullige nieuwe collega van de IT-afdeling – weet ze dat het mis is. Dat ze door deze actie haar relatie van 1 jaar, 3 maanden, 9 weken en 6 dagen op het spel heeft gezet, wijt ze aan de fles Baileys die ze leeg heeft gedronkenGrace beseft dat haar leven een puinhoop is: een saaie baan zonder uitzicht op beter, een relatie op afstand en een gespannen familieband met haar moeder en zussen. Gedwongen door de werkelijkheid en gesteund door Bernard neemt Grace haar leven weer in eigen hand. Stukje bij beetje komt ze in het reine met zichzelf en weet ze het enorme schuldgevoel van zich af te zetten waar ze sinds die ene vakantie in Spanje mee rondloopt. En Bernard blijkt uiteindelijk een stuk minder sullig dan ze in eerste instantie had gedacht…

De Ashford affaire van Lauren WilligAls advocaat in een groot bedrijf in Manhattan heeft Clementine Evans bijna alles bereikt wat ze wilde. Maar haar lange uren hebben hun tol geëist: een verbroken verloving en single op 34-jarige leeftijd. Wanneer haar familie bijeenkomt voor de 99e verjaardag van haar grootmoeder Addie, laat een familielid iets vallen over een lang verborgen familiegeheim. Clementine begint een zoektocht die alles zou kunnen veranderen… Addie groeide op in het Engelse landhuis Ashford Park aan het begin van de 20e eeuw. Na het overlijden van haar ouders kwam ze terecht bij haar aristocratische tante en oom. Hier werd ze grootgebracht samen met haar mooie en extroverte nichtje Bea. Hoewel ze als dag en nacht verschillen, zijn Addie en Bea closer dan zussen tegen de achtergrond van de Eerste Wereldoorlog. Maar als Addie enkele jaren later in Nairobi arriveert om bij Bea en haar man te verblijven, blijkt er iets gebeurd te zijn dat de vrouwen niet met elkaar kunnen delen. Hun sterke band wordt hevig op de proef gesteld.

€ 5,50
€ 5,95
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België. De verzendkosten kunnen per land verschillen.