Nieuwe veilingen

Gevuld fotoblok van Fotocadeau.nl (16 x 10,5 cm)

Een sneeuwbol, maar nét even leuker: een rechthoekig fotoblok. Wat laat jij door het gevulde fotoblok dwarrelen? Kies uit confetti, glitters, hartjes, sneeuw of zand. Je kunt de foto zelf makkelijk verwisselen, dus kies verschillende mooie kiekjes uit jouw collectie.

  • Gevuld fotoblok van Fotocadeau.nl
  • Keuze uit 5 verschillende vullingen
  • Materiaal: plexiglas
  • Afmetingen: 16 x 10,5 x 2,5 cm

Let op: je plaatst de bestelling met je waardebon op Fotocadeau.nl. Hier betaal je ook de verzendkosten. Je kunt maximaal 1 waardebon per bestelling gebruiken.

Ken jij ze nog van vroeger: sneeuwbollen met foto's erin? Een fotoblok is zo'n sneeuwbol in een nieuwer jasje. Geef jouw foto een extra dimensie in een rechthoekig fotoblok. Wat wil je zien dwarrelen? Kies uit: confetti, glitter, hartjes, sneeuw of zand. De foto's zijn gemakkelijk te verwisselen en zo wissel je jouw mooiste foto's in het fotoblok af.

Ontwerp jouw eigen fotoblokTijdens het personaliseren van een gevuld blok met foto kun je jouw creatieve kant naar boven laten komen. Je kunt een foto die je zelf hebt gemaakt tijdens het bestellen uploaden. Denk hierbij aan een foto van een zomer- of wintersportvakantie. Of een prachtig portret van jouw kinderen om oma en opa mee te verrassen. Ook leuk: een selfie van jezelf met jouw beste vriend(in) of die ene leuke collega. Een foto van jezelf met iemand anders op een gevuld fotoblok is een leuke manier om iemand een hart onder de riem te steken of cadeau te geven tijdens een feestelijke gebeurtenis. De decoraties die voor jouw foto zweven, zorgen voor een éxtra feestelijk moment!
€ 5,50
€ 6,95
  • Verzending is mogelijk binnen Nederland (€ 6,95) en België (€ 7,95)
  • Per bestelling kun je 1 waardebonnummer inleveren
  • Plaats jouw bestelling op Fotocadeau.nl met de code van je waardebon. Na het downloaden van je waardebon vervalt het herroepingsrecht
  • Tip: lever een scherpe foto aan van hoge resolutie. Zo wordt je fotoproduct het allermooist
  • Ontevreden over je fotoproduct? Het team van Fotocadeau.nl staat graag voor je klaar om je te helpen en biedt 100% kwaliteitsgarantie
€ 2 Heidi Peerenbooms 20:31:37