vlinderstruik
vlinderstruik
vlinderstruik
vlinderstruik
vlinderstruik
vlinderstruik

Buddleja Tricolor Vlinderstruik (30 - 40 cm)

Veiling sluit om 07:51

04:15:27

Huidig bod

€ 15

Adviesprijs

€ 49,95

Bieders

7

Log in en bied meeIk heb geen account

15

Angelique Schuilenburg

00:06:47

7

Marlies Moyaert

23:53:06

6

Klaas Kroese

22:24:22

5

jacco jansen

21:23:30

4

Gwendolynn Nijskens

20:13:04

2

Jani Montaigne

19:35:06

1

Chancera Kappert

19:27:48

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
payment-logos
Zoemende bijen en fladderende vlinders geven het gevoel dat jouw tuin leeft. Plant een vlinderstruik en ze komen geheid buurten. En dat is niet zo vreemd. De bloemen in verschillende kleuren en heerlijke geur zijn ook écht onweerstaanbaar. Vrolijk ding!
  • Buddleja Tricolor Vlinderstruik
  • Hoogte bij levering: 30 - 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 17 cm

  • Botanische naam: Buddleja Davidii 'Tricolor'
  • Verschillende kleuren bloemen
  • Trekt bijen en vlinders aan
  • Verspreidt een heerlijke geur
  • ... Extra info onder Meer over de vlinderstruik

vlinderstruik

Buddleja Davidii 'Tricolor' is een prachtige vlinderstruik met diverse kleuren, die daarnaast ook nog eens goed winterhard is én een heerlijke geur verspreid. Daarnaast trekt deze fantastische buitenplant bijen en vlinders aan. Al deze eigenschappen maken Buddleja Davidii 'Tricolor' tot een plant die er niet alleen mooi uitziet, maar die ook zorgt voor meer biodiversiteit in je tuin.

VerzorgingDe Buddleja Davidii 'Tricolor' is vrij onderhoudsvriendelijk. Tip: laat de grond iets uitdrogen voordat je weer water geeft; wordt ie sterker van. Daarnaast is de vlinderstruik dol op zon, dus zet 'm vooral op een zonnige, lichte plek. In het voorjaar kan de plant worden gesnoeid tot zo'n 30 cm boven de grond, waarna de struik weer uitgroeit tot zo'n 150 cm.

vlinderstruik
vlinderstruik
vlinderstruik
  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 30 - 40 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)