3 Schlumbergera Tricolor kerstcactussen (15 - 25 cm)

Klaar voor een opvallende plant tijdens de wintermaanden? Deze soort bloeit juist tijdens de adventstijd uit en zorgt dan voor een kleurrijk schouwspel. Je krijgt maar liefst 3 stuks, dus je kunt er zelfs 1 of 2 cadeau doen aan iemand.

Wat wordt er geveild?
  • 3 stuks Schlumbergera Tricolor
  • Hoogte bij levering: 15 - 25 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 9 cm
  • Binnenplanten

Productkenmerken
  • Kleurrijk
  • Bloeien einde herfst of begin winter
  • Bloeien in 3 kleuren
  • Houden van een lichte standplaats, maar niet in de volle zon
  • 1 keer per week water nodig


LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Schlumbergera Tricolor cactussen
Deze geliefde kamerplant behoort tot de blad- en lidcactussen en is afkomstig uit Brazilië. In 1 pot zijn 3 Lidcactussen samen opgegroeid, waardoor er een prachtige mengeling van 3 bloemkleuren is ontstaan. Deze kleurrijke Lidcactus Tricolor mix bloeit in de winter en geeft veel kleur in deze donkere periode. Deze kerstcactus opent namelijk vanaf oktober zijn knoppen en brengt dan een glanzende kleurenpracht met zich mee. Je kunt wekenlang van zijn talrijke rode, witte en paarse bloemen genieten.

VerzorgingPlaats de planten zo snel mogelijk na ontvangst in een grote bloempot. Kies een pot, met bijpassende schotel, die gaten in de bodem heeft. Zo kan het gietwater goed weglopen. Of gebruik een sierpot waarin het gietwater uit de binnenpot wordt opgevangen en strooi onder in de pot een laagje hydrokorrels. Geef ze direct na het planten veel water. Zet ze ook op een lichte plek, maar niet in de volle zon.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen

Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: de planten worden geleverd met een hoogte van 15 - 25 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 1 Hannelore Pintelon 21:07:29
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.
  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.