Nieuwe veilingen

XL Abidjan Rubberplant (90 - 110 cm)

Op zoek naar een kamerplant met een leuk verhaal? Kies dan voor de rubberplant. Deze plant dankt z'n naam aan het feit dat er vroeger rubber werd gemaakt van de bladeren. Hij heeft grote bladeren met een opvallende kleur. Bovendien is ie zeer luchtzuiverend en is de verzorging eenvoudig. Ideaal!

Wat wordt er geveild?
  • Rubberplant (Ficus Abidjan)
  • Hoogte bij levering: 90 - 110 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 24 cm
  • Binnenplant

Productkenmerken
  • Eenvoudige verzorging
  • Grote bladeren met opvallende kleur
  • Luchtzuiverend
  • Houdt van een lichte standplaats


LevertijdNa het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Meer over de rubberplant
De rubberplant is een sterk luchtzuiverende plant die tegen veel omstandigheden kan. Zo kan de Ficus goed in de halfschaduw tot schaduw leven, heeft de plant weinig water nodig en is ie goed resistent tegen insecten. De rubberplant dankt z'n naam aan het feit dat er vroeger rubber werd gemaakt van de bladeren. Tegenwoordig wordt ie alleen nog gekweekt om prachtig te staan in woonkamers en kantoorruimtes. Van oorsprong komt de Ficus uit Afrika, maar de plant komt ook voor in Zuid-Amerika, Azië en Australië. De rubberplant behoort tot de plantenfamilie Moraceae, oftewel Moerbeifamilie. De rubberplant heeft zeer grote bladeren die de vorm hebben van een ovaal. De bladeren zijn glanzend en hebben een roodgroene kleur. Zeer uniek is dat de onderkant van het blad paarsrood is. Een prachtige opvallende kamerplant.

VerzorgingDe Ficus Abidjan is een zeer gemakkelijke kamerplant. De rubberplant houdt van een lichte standplaats, maar niet van direct zonlicht. Zet de plant dus niet te dicht bij het raam. Verder geeft de Ficus de voorkeur aan een temperatuur van minimaal 15 °C. Het is aan te raden om de bladeren af en toe af te nemen om de groei te bevorderen. Ze kunnen namelijk veel stof opvangen. De rubberplant heeft ongeveer 1 of 2 keer per week water nodig. Laat tussen het water geven door de grond goed opdrogen. Tijdens de winter heeft de plant minder water nodig. Tussen maart en september krijgt de Ficus graag regelmatig wat plantenvoeding. Uiteindelijk kan de rubberplant in een ruime pot tot wel 2 meter hoog worden. Let wel op, want de plant is giftig voor kinderen en dieren.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: de plant wordt geleverd met een hoogte van 90 - 110 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De planten worden niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.