Camellia Japanse roos (50 - 60 cm)

Vind jij je tuin 's winters maar kaal? Plant deze Japanse roos op een mooi plekje en laat 'm jouw tuin lekker opfleuren. Hij geeft van februari t/m mei namelijk prachtig roze bloemen. Fijn detail: de plant kan extra goed tegen kou.

Wat wordt er geveild?
  • Camellia Japanse roos
  • Hoogte bij levering: 50 - 60 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 15 cm
  • Buitenplant

Productkenmerken
  • Groenblijvende plant met donkergroene bladeren
  • Kan goed tegen kou (tot -5 °C)
  • Geeft roze bloemen van februari t/m mei
  • Heeft het liefst een plekje in de halfschaduw
  • ... Extra info onder Meer over de Japanse roos

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Meer over de Japanse roos
  • Groenblijvende plant met donkergroene bladeren
  • Kan goed tegen kou (tot -5 °C)
  • Geeft roze bloemen van februari t/m mei
  • Heeft het liefst een plekje in de halfschaduw
  • De plant komt uit China, Japan en Vietnam waar hij hoog in de bergen groeit
  • Kan max. 2 meter hoog worden
  • Niet giftig
  • Hou de aarde rondom de plant goed vochtig in de zomer 

De Japanse roos wordt ook wel de Camellia-plant genoemd. Het is een winterharde plant die ideaal is voor jouw balkon of terras. Hij heeft roosachtige bloemen met donkergroene, glanzende bladeren. De plant is een echte winterbloeier. De meeste planten vormen in het voorjaar hun blad, maar de Japanse roos krijgt dan al prachtige roze bloemen.
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij levering zijn de planten ongeveer 50 - 60 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De plant wordt in het voorjaar geleverd met blad en in het najaar zonder blad
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt de plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
€ 7 Maria Festjens 11:47:04
Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen
Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen.

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.