japanse esdoorn Acer Atropurpureum

Japanse esdoorn 'Atropurpureum' (60 - 70 cm)

Veiling sluit morgen om 07:49

11:42:20

Huidig bod

€ 11

Adviesprijs

€ 69,95

Bieders

6

Log in en bied meeIk heb geen account

11

Felic Felic

18:52:07

10

Marco Rooyakkers

18:41:59

7

Felic Felic

17:24:35

6

marina molesin

17:06:52

5

K.. Turker

16:44:18

3

Felic Felic

14:52:36

2

La MuGi

14:25:28

1

Aden Vera

14:10:39

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4/5 op Trustpilot
payment-logos
Deze Japanse esdoorn is een prachtige struik waar je het hele jaar plezier van hebt. In het najaar krijgen de bladeren een mooie rode kleur. Je kunt je voorstellen dat dit voor een oosters sfeertje zorgt. Tip: plaats de esdoorn in de halfschaduw en het liefst uit de wind.
  • Japanse esdoorn - Atropurpureum
  • Hoogte bij levering: 60 - 70 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 19 cm

  • Latijnse naam: Acer Atropurpureum
  • Standplaats: het liefst niet direct in de zon
  • Winterhard
  • ... Extra info onder 'Meer over de Japanse esdoorn'

De Atropurpureum is een bekende soort van de Japanse esdoorns. Deze prachtige Japanse esdoorn is een echte blikvanger voor elke tuin of balkon. De esdoorn vormt een vertakte, opgaande struik met donkerrode, ingesneden bladeren die in de herfst een prachtige tint krijgen. In de winter verliest de esdoorn z'n blad, maar door de grillige takstructuur is ie toch een zeer decoratieve aanwinst.

Verzorging
De Acer Atropurpureum kan zowel in de halfzon als in de schaduw staan. Fel zonlicht kan schade aan de bladeren veroorzaken. De esdoorn is zeer winterhard; in de volle grond kan ie tot - 20 °C verdragen. Wanneer de esdoorn in een pot wordt geplant, zorg er dan voor dat ie door een afdekking tegen vorst wordt beschermd. Japanse esdoorns kunnen het beste geplant worden van maart t/m begin november. In deze periode is de grond warm en kunnen de planten goed wortelen. Japanse esdoorns zijn sterke planten, maar op een winderige standplaats kunnen de bladeren beschadigen. Zet de Acer daarom op een beschutte plaats. De plant geeft de voorkeur aan een plek in de halfschaduw en heeft het liefst niet te veel direct zonlicht. Te veel direct zonlicht kan uitdroging van de wortels veroorzaken, wat kan leiden tot bladverlies en verbranding. Een Japanse esdoorn is niet wintergroen, wat betekent dat ie in de winter z'n blad verliest. De plant is echter zeer winterhard en zal in maart weer uitlopen met prachtig nieuw blad.
Perfect Plant Deal BV

  • Let op: bij levering is de plant ongeveer 60 - 70 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)