Adventskalender: maak iedere dag kans op toffe cadeaus
Bekijk nu

Italiaanse Cipres (45 - 55 cm)

Op zoek naar een boom voor in je tuin die het hele jaar door groen blijft én winterhard is? Dan valt de Italiaanse cipres vast bij jou in de smaak. Deze boom kan, onder gunstige omstandigheden, tot wel 35 meter hoog worden. Ook niet geheel onbelangrijk: de verzorging is eenvoudig. Ideaal!

Wat wordt er geveild?
  • Italiaanse cipres (Cupressus Sempervirens Totem) 
  • Hoogte bij levering: 45 -55 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 19 cm
  • Buitenplant

Productspecificaties
  • Groenblijvend en winterhard
  • Staat graag in de halfschaduw of zon
  • Diervriendelijk
  • Snoeien is niet nodig
  • Heeft weinig water nodig


Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.

Meer over de Italiaanse cipres
Van oorsprong komt de Italiaanse cipres uit Italië, Griekenland, Turkije, Cyprus en Oost-Libië, maar is tegenwoordig gecultiveerd en genaturaliseerd in het hele Middellandse- en Zwarte zeegebied en ook van Syrië tot aan Iran. De Italiaanse cipres is een traaggroeiende conifeer met een smalle, zuilvormige, opgaande groei. Net zoals andere cipressen groeit ie, onder goede omstandigheden, tot een verbazingwekkende hoogte. Volwassen exemplaren kunnen een hoogte van wel 35 meter halen. De groei van deze variant is wel iets langzamer dan die van andere varianten, maar de Italiaanse cipres krijgt wel een mooie vorm. De cipres heeft een grijsachtige stam. De takken zijn vierkant in dwarsdoorsnede en hebben een blauw- of grijsachtige schors. De bladeren zijn donkergroen. De vruchten zijn kegelachtig en groen, maar worden langzaam bruin zodra ze bevrucht zijn. De cipres is niet giftig, waardoor ie veilig is voor kinderen en huisdieren. De cipres is een mooie groene toevoeging aan je wintertuin, -terras of -balkon. Deze variant komt het beste tot z'n recht in z'n eentje of in kleine groepen.

VerzorgingDe Italiaanse cipres is niet veeleisend. De plant kan op alle grondsoorten groeien, mits deze maar goed doorlatend is. Cipressen houden van een goed beschutte standplaats in de volle zon. Het is mogelijk om de plant te groeien, maar dit is niet nodig. De cipres groeit van nature in z'n kegelachtige vorm. Snoeien kan wel als je een vollere boom wilt hebben. In dat geval wordt het aangeraden om de top te snoeien.

Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Niet giftig, maar ook niet eetbaar
  • Let op: de plant wordt geleverd met een hoogte van 45 - 55 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending is alleen mogelijk in Nederland en België
  • De plant wordt niet bezorgd in deze postcodegebieden:
    1156, 1791 - 1797, 8881 - 8884, 8891 - 8897, 8899, 9161 – 9164 en 9166
  • Je hebt recht op een goed en compleet product
  • Planten zijn bederfelijke goederen. Hierop is volgens de wet geen herroepingsrecht van toepassing. Daarom wordt een klacht alleen in behandeling genomen als de plant beschadigd wordt geleverd
  • Wordt een plant beschadigd geleverd? Meld dit binnen 14 dagen met een foto bij de klantenservice. Bij schade wordt er een nieuwe plant opgestuurd
  • Je hoeft ernstig beschadigde planten niet te retourneren. Er wordt dan een nieuwe plant opgestuurd
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Hoe werkt een veiling?

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    • Registreer je gratis en log in
    • Plaats het hoogste bod en win
    • Betaal de veiling veilig online
    • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.