Set van 3 Ficus Jute Benjamina (25 - 35 cm)

Haal deze 3 planten in huis en je hebt er een stel trouwe huisgenoten bij! Je merkt meteen als de planten niet blij zijn, want dan laten ze hun mooie groene bladeren los. Verander gewoon iets aan de standplaats of luchtvochtigheid.

  • Set van 3 Ficus Benjamina
  • Hoogte bij levering: 25 - 35 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 12 cm
  • Kamerplant

  • Zeer populaire kamerplant
  • Gekweekt op stam
  • Decoratieve binnenstruik of een binnenboom
  • Luchtzuiverend
  • Zeer makkelijk in onderhoud

Meer over de Ficus Benjamina
De Ficus Benjamina komt oorspronkelijk uit Zuidoost-Azië en is afkomstig uit de Moerbeifamilie. Dit zijn grote of kleine houtige planten met melksap. De plant is een uitstekende aanwinst voor je woonkamer of kantoorruimte. Hij heeft prachtige donkergroene bladeren en een sterke gevlochten stam. Hij is luchtzuiverend en draagt bij aan een goede luchtvochtigheid. Ook is hij makkelijk te verzorgen. De Ficus houdt van een lichte standplaats en niet van tocht. Als je hem soms een kwartslag draait, blijft 'ie mooi recht groeien.
€ 5,50
€ 5,95

  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 25 - 35 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten kunnen niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: