Europese dwergpalm 'Chamaerops Humilis' (60 - 80 cm)

Wil jij iets met volume in de tuin? Dan word je vast blij van deze dwergpalm. Het is een sterke en compacte palm die zowel in de hoogte als breedte groeit. Hierdoor kan hij goed tegen weer en wind. Ook heeft hij maar weinig water nodig.

  • Europese dwergpalm 'Chamaerops Humilis'
  • Hoogte bij levering: 60 - 80 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 21 cm

  • Heeft weinig onderhoud nodig. Alleen tijdens warme zomers water geven, in de winter is dit niet nodig
  • Kan uitgroeien tot 3 meter hoog
  • Heeft het liefst een zonnige plek en goed gedraineerde grond
  • Winterhard tot -13 graden Celcius
  • ... Meer specificaties onder Meer info

De Chamaerops Humilis is een van de meest voorkomende palmsoorten in Noord-Europa, en is tevens de enige palm die van nature in Europa voorkomt. De Chamaerops Humilis wordt daarom ook wel de Europese waaierpalm genoemd. De Chamaerops is een zeer sterke en compacte palm. Het is een struikvormige palm die niet alleen in de hoogte maar ook in de breedte groeit. Deze groeiwijze maakt hem enorm geschikt voor een standplaats met veel wind of bv. aan de kust. Het is een prachtige palm om in de volle grond te plaatsen of in een mooie sierpot in de tuin of op het terras. Van deze palm heb je echt jaren plezier en bovendien vereist hij weinig onderhoud.

VerzorgingDe Chamaerops Humilis heeft het liefst een zonnige, lichte standplaats en goed gedraineerde grond. De plant kan goed tegen hitte en droogte maar tijdens warme zomers moet je hem wel regelmatig water geven. De Chamaerops kan niet tegen te natte voeten. De plant is winterhard tot -13 graden Celcius en je hoeft hem ’s winters geen water te geven. Mede door zijn langzame en compacte groei is dit een ideale kuipplant maar je kunt hem natuurlijk ook in de volle grond planten. Wordt het kouder dan -13 graden Celsius dan heeft de plant wat extra bescherming nodig.

€ 5,50
€ 5,95

  • Bij levering zijn de planten ongeveer 60 - 80 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
€ 5 Yme Spoelstra 18:24:11