120 Nespresso compatible capsules van Celeste d'Oro

Geluksmoment: wakker worden met een bakkie koffie en het zonnetje op je bol. Met 120 koffiecups zet jij voorlopig genoeg koppen koffie. Hou je liever van wat zwaarder of juist iets milder? Er zit vast een lekkere smaak voor je bij.

  • 120 Nespresso compatible capsules van Celeste d'Oro (12 doosjes met 10 capsules)
  • Keuze uit de smaken:
    - Attraente lungo
    - Coccolare lungo
    - Passione espresso
  • Inclusief verzendkosten
  • Maar liefst 120 koffiecups (12 doosjes met 10 capsules)
  • Inclusief verzendkosten
  • Kies uit 3 overheerlijke smaken
  • Het is niet mogelijk om de smaken te mixen
Te bestellen t/m 2 weken na het winnen van de veiling.
Attraente lungoDe Attraente is een 100% Arabica-koffie met tonen van hazelnoot en pure cacao. Deze karaktervolle lungo heeft een mooi cremalaagje en een milde afdronk.

Coccolare lungoDe Coccolare heeft een Italiaanse branding gehad. Dat geeft deze heerlijke lungo een prachtige intensiteit. De koffie smaakt volromig, zoetig en heeft tonen van melkchocolade. De Coccolare heeft een lange, milde afdronk.

Passione espressoDe Passione proeft zacht maar heeft toch een volle en romige smaak. Dat maakt 'm tot een prachtige espresso. Proef zoete tonen en geniet van vanillearoma’s.
€ 5,50
  • De koffiecups zijn geschikt voor Nespresso-apparaten
  • Het pakket wordt niet bezorgd op de Waddeneilanden
  • Een bestelling kun je niet wijzigen of annuleren
  • Je waardebon kan niet worden ingewisseld voor contant geld
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder