Miljoenenjacht is weer begonnen! Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad.

Tickets voor Plopsaland in De Panne in België (2 p.)

De Pannelaan 68, 8660 De Panne

Het meest bezochte pretpark van België heeft er deze zomer weer een pareltje bij: ‘The Ride to Happiness by Tomorrowland’, uniek in Europa! Ook de kleinsten worden met open armen opgewacht door hun helden zoals zoals Samson & Marie en K3!

  • 2 tickets voor Plopsaland De Panne in De Panne, België
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)

Extra informatie COVID-19Plopsaland heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.
  • 50 betoverende outdoor- en indoorattracties
  • Parkeerkosten ter plaatse te betalen

Geldig t/m 6 maand na het winnen van de veiling.

Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.

Het meest bezochte pretpark van België heeft er weer een pareltje bij: ‘The Ride to Happiness by Tomorrowland’, uniek in Europa! Ben jij een echte adrenalinezoeker? Waag je dan aan de onvergetelijkste rit van je leven in deze betoverende extreme spinning coaster waarbij je maar liefst 5 keer overkop gaat (open vanaf deze zomer). Of wat dacht je van een fascinerende boottocht op de avontuurlijke DinoSplash, doorheen een prehistorisch landschap met levensechte dinosaurussen. Vlieg in slechts twee seconden van 0 naar 90 km/u tijdens een spannende rit op de spectaculaire Anubis The Ride of raas tegen een snelheid van meer dan 70 km/u over de rails van de houten achtbaan Heidi The Ride.

De allerkleinsten worden met open armen opgewacht door hun geliefde helden zoals Samson & Marie, K3, Bumba en Maya de Bij en leven zich uit op meer dan 50 betoverende outdoor- en indoorattracties. Ga op een magische boottocht doorheen het prachtige Bos van Plop en beleef een duizelingwekkende rit in de K3 Roller Skater. Het overdekte Mayaland, dat vanaf dit jaar maar liefst 365 dagen per jaar open is, zorgt bij slecht weer voor de nodige magie!

Meer info: https://www.plopsalanddepanne.be/nl

€ 5,50
Extra personen

Bijboeken tijdens betaling Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je samen met je gewonnen arrangement:
• Extra tickets Plopsaland De Panne aan verminderd tarief

Extra tickets online bij te boeken bij Plopsaland De Panne

• Kinderen vanaf 85 centimeter tot 1 meter € 15,50 p.p.
• Senioren (+70 jaar) € 15,50 p.p.

  • Vooraf een datum reserveren is verplicht.
  • Gratis toegang voor kinderen kleiner dan 85 cm. Kinderen worden gemeten met schoenen aan. Kinderen kleiner dan 85cm en personen met een beperking hoeven geen tickets op voorhand te reserveren.
  • Tickets niet geldig op uitverkochte dagen
  • Shows en data zijn alle onder voorbehoud
  • Tickets voor kinderen van 85 cm tot 1 meter kunnen gekocht worden aan de kassa's van Plopsaland De Panne of via de website
  • Als gast van Plopsaland De Panne ga je automatisch akkoord met het parkreglement
€ 0Bied nu en win deze veiling