2 tickets voor Plopsa's Holiday Park in Duitsland

Holiday-Park-Straße 1-5, 67454 Haßloch

Holiday Park, het Duitse Plopsa-park vlak bij Mannheim, is de perfecte getaway! De 45 sensationele attracties en unieke combinatie van shows en liveoptredens zorgen voor oneindig veel plezier voor elke leeftijd!

  • Toegang voor Holiday Park in Hassloch, Duitsland
  • Voor 2 personen (volwassenen of kinderen vanaf 1m). Kinderen tot 85 cm hebben gratis toegang.
  • 45 betoverende attracties
  • Parkeerkosten ter plaatse te betalen

Geldig t/m 6 maanden na het winnen van de veiling. Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen. Op je voucher vind je de informatie om de reservering te maken.
Voor een overzicht van de openingstijden, shows en animatie, ga naar: www.holidaypark.de

Holiday Park: 50 jaar plezier met 2 nieuwe attractiesOp zoek naar een avontuurlijke dag vol spectaculaire attracties? Dan is Holiday Park in Haßloch, met meer dan 45 sensationele attracties voor elke leeftijdsgroep, de perfecte bestemming!

 Nieuw in 2021: Grote Golf en Splash BattleOntdek dit jaar twee avontuurlijke attracties in de gloednieuwe Wickiezone. In de “Splash Battle” ga je een groots watergevecht aan en doe je er alles aan om het Vikingdorp te beschermen tegen vijandelijke aanvallen. Mag het nog wat spannender? Trotseer dan de rotsen van de “Grote Golf” en wordt gekatapulteerd naar een snelheid tot 70 km/u.

 De allerkleinsten zijn van harte welkom in het prachtige, gethematiseerde Majaland of spelen kapitein van hun eigen vissersboot. Het overdekte “Holiday Indoor” zorgt met zijn 7 spectaculaire attracties ook bij slecht weer voor de nodige magie! De wereldberoemde mega-coaster "bigFM-Expedition GeForce" met topsnelheden tot 120 km/u viert dit jaar zijn 20e verjaardag! Nog meer spanning nodig? Ervaar het gevoel van totale gewichtloosheid in de 70 meter hoge "Free Fall Tower" of ervaar kippenvel in de 55 meter hoge drievoudige katapultachtbaan "Sky Scream".

€ 5,50

  • Als gast van Holiday Park ga je automatisch akkoord met het Parkregelement
  • Vooraf een datum reserveren is verplicht.
  • Tickets niet geldig op uitverkochte dagen
  • Shows en data zijn onder voorbehoud
  • De t.w.v.-prijs, is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 dagtickets vanaf 85 cm
  • Je dient je e-tickets geprint mee te nemen naar het park
€ 10 Yvonne Herdeg-Erbel 22:11:44