Tickets voor Bellewaerde Park in Ieper, België (2 p.)

Veiling sluit om 09:26

44

Huidig bod

€ 32

Adviesprijs

€ 74,00

Bieders

4

Log in en bied meeIk heb geen account

32

LEON LOCHET

09:22:14

20

Glorianne Ambri Auger

09:21:58

2

Sybille Degardin

09:21:41

1

Linda Manouvrier

09:21:15

  • Beoordeeld met een 4/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Bellewaerde Park, da’s nie normaal! Daar gillen je kinderen van plezier in familiecoasters en waterattracties; sta je oog in oog met de meest indrukwekkende dieren en valt je mond open tijdens de adembenemende Bengali Stunt & Dive Show. En dat allemaal in een prachtige, natuurlijke omgeving!
  • 2 tickets voor Bellewaerde Park in Ieper, België
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Kinderen tot 1 meter hebben gratis toegang

Geldig t/m 16 oktober 2022.

Attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn. Voor alle actuele informatie en openingstijden kijk je op de website van Bellewaerde Park.

Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de tickets.

Een dagje Bellewaerde Park, da’s nie normaal.Bij jou in de tuin lopen er waarschijnlijk geen leeuwen, giraffen en tijgers rond. En da’s normaal. Net zoals je kinderen soms geen blijf weten met hun energie … en jij niet met hen. En dat je thuis niet met vuur mag spelen of van het dak springen, da’s ook normaal.
Maar Bellewaerde Park, da’s nie normaal! Daar gillen je kinderen van plezier in familiecoasters en waterattracties; sta je oog in oog met de meest indrukwekkende dieren; en valt je mond open tijdens de adembenemende Bengali Stunt & Dive Show. En dat allemaal in een prachtige, natuurlijke omgeving!
Dus? Klaar voor een dagje niet normaal?

Niet normaal veel kriebels in je buik!Piepjong of al een beetje ouder: de heerlijke kriebels die je bij Bellewaerde in heel je lijf voelt, word je nooit gewoon. Spetter erop los in de waterattracties, roetsj omhoog en omlaag op de familiecoasters en gil samen van plezier in alle familie-attracties. Da’s toch nog wat anders dan van de trapleuning glijden, hé?

Bengali Stunt & Dive Show: nie normaal spannend!Laat je letterlijk betoveren door deze gloednieuwe, spectaculaire show vol waanzinnige stunts! In dit Indiaas avontuur proberen twee helden om hun dorp te bevrijden van de vloek van een duistere magiër, door samen met hun vrienden te vliegen, duiken, vuurspuwen en meer. Net ietsje gewaagder dan op de zetel te staan springen …

Oog in oog met adembenemende dieren, da’s niet normaal! Bellewaerde Park, da’s een exotische beestenboel. Van de apen tot zebra’s, al onze dieren zijn echt te gek. Brul van de spanning bij de leeuwen en Amoertijgers, steek je nek uit bij de giraffen en laat je op het verkeerde been zetten door de flamingo’s. Want die zie je niet zo snel als je thuis uit het raam kijkt, toch?

Wakala, da’s nie normaal!In deze avontuurlijke familiecoaster van Bellewaerde Park, gaan kleine en grote durvers samen op avontuur. Raas tussen de bomen door, stijg uit boven het water en voel je het opperhoofd van Bellewaerde Park! Da’s toch net iets zotter dan een tipi maken met een dekentje, hé?

Nie normaal rustig...Bellewaerde Park is natuurlijk spanning en avontuur, maar ook een zalige plek om te relaxen. Dat zou je niet meteen denken hé? Maar wandel eens door het uitgestrekte park vol groen, bloemenperken en fonteintjes, en ontdek dé parel van het park: het bloemenkasteel met meer dan 200.000 kleurrijke zomerbloemen! Een gewoon pergolaatje zou een beetje te normaal zijn, toch?

Je wil zo snel mogelijk naar Bellewaerde Park, da’s heel normaal!

Meer info: https://www.bellewaerde.be/nl

Belpark NV hohn Bellewaerde Park

Bijboeken tijdens betaling
Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je samen met je gewonnen arrangement:
• Extra tickets Bellewaerde aan een speciaal kortingstarief

  • Het is niet langer nodig om je bezoek aan Bellewaerde op voorhand te reserveren
  • Je dient alle e-tickets geprint of digitaal via de smartphone mee te nemen naar Bellewaerde
  • Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de tickets
  • Raadpleeg voor je bezoek aan het park steeds de meest recente coronamaatregelen via www.bellewaerde.be