2 tickets voor themapark Bellewaerde in België

Meenseweg 497, 8902 Ieper

Ben je opzoek naar een leuk en afwisselend uitstapje voor de hele familie? Kom dan naar Bellewaerde en geniet van de perfecte balans tussen avontuur, sensatie en ontdekking.Het belooft een dag te worden om nooit te vergeten!

  • Tickets voor Bellewaerde in Ieper
  • Voor 2 personen (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)

Kinderen tot 1 meter hebben gratis toegang

Geldig van 6 april 2019 t/m 6 oktober 2019.

Attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn. Voor alle actuele informatie en openingstijden kijk je op de website van Bellewaerde.

Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de tickets

Bellewaerde, da’s 3 uitstappen in 1 dag!Dé uitstap waar het hele gezin plezier aan beleeft? Bellewaerde natuurlijk! Gillen van plezier op de leukste attracties, de exotische dieren bewonderen en helemaal tot rust komen in de prachtige natuur? in Bellewaerde doen jullie dat allemaal,  in 1 dag!

Klein of iets minder klein?In Bellewaerde zijn er attracties voor jong en oud. In KidsPark leven de allerkleinsten zich uit, in alle veiligheid. Mag het ietsje meer zijn? Ook als je op zoek bent naar een flinke adrenalinekick is Bellewaerde jouw place to be. Wat afkoeling nodig na al die spanning? Duik in een van de supercoole waterattracties!

Echte dierenvrienden in je gezin?Kom de guitige lemuren van heel dichtbij bewonderen op het lemureneiland, en bewaar je kalmte tijdens de spannende roofvogeldemonstratie. In Bellewaerde kom je ook te weten dat er nog maar 65 Amoerluipaarden in het wild leven en dat giraffen meestal maar tien minuutjes aan één stuk slapen. Straf. Bij elk bezoek aan Bellewaerde ontdek je weer iets nieuws over de exotische dieren!

Even tot rust komen?Relaxen doe je ook in Bellewaerde. Wandel door het uitgestrekte park en geniet met volle teugen van de schitterende groene omgeving en de rustgevende natuur.

Wat je zeker niet mag missen?De bloedstollende, adembenemende stunts van de duikers in de Stunt & Dive Show. Koude rillingen, gelukkig afgewisseld met een flinke portie humor. En pik ook meteen de 4D-film ‘The Son of Bigfoot’ mee? een unieke filmervaring met special effects die je nooit meer vergeet.

Tot binnenkort in Bellewaerde, en op www.bellewaerde.be voor meer info.

€ 5,50
Extra tickets

Bijboeken tijdens betaling Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je samen met je gewonnen arrangement:
• Extra tickets Bellewaerde aan een speciaal kortingstarief

Evenementen

In Bellewaerde worden in 2019 veel evenementen georganiseerd. Hieronder vind je er een aantal. Ga voor meer informatie over de evenementen naar de website van Bellewaerde.

Summer Nocturnes20 en 27/07, 3, 10, 17, 24 en 31/08 (10u - 22u)
Beleef langer plezier tijdens de avondopeningen met een spectaculaire vuurshow en tal van randanimaties.

• Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de veiling
• Je dient alle e-tickets geprint of digitaal via de smartphone mee te nemen naar Bellewaerde