Miljoenenjacht is weer begonnen! Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad.

2 tickets voor themapark Bellewaerde in België

Meenseweg 497, 8902 Ieper

Zin om een leuke uitstap te beleven? Ga naar Bellewaerde Park, da’s plezier voor het hele gezin! Je gilt er op de tofste familie-attracties, roept verwonderd bij de exotische dieren en zucht terwijl je ontspant in de prachtige natuur.

  • Tickets voor Bellewaerde Park in Ieper, België
  • Voor 2 personen (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 1 meter)
  • Vooraf reserveren is verplicht

Kinderen tot 1 meter hebben gratis toegang

Geldig t/m 3 oktober 2021.

Als één van de COVID-19-maatregelen is online reservering voor de datum van je bezoek verplicht om toegang tot het park te verkrijgen.
Attracties kunnen wegens onderhoud of weersomstandigheden gesloten zijn. Voor alle actuele informatie en openingstijden kijk je op de website van Bellewaerde Park.
Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de tickets.

Beleef Wakala met het hele gezin!Zin om nog eens een leuke uitstap te beleven? Ga naar Bellewaerde Park, da’s ‘aaah!’ voor het hele gezin! Je gilt er ‘aaah!’ op de tofste familie-attracties, roept verwonderd ‘aaah!’ bij de exotische dieren en zucht ‘aaah!’ terwijl je ontspant in de prachtige natuur.

‘Aaah, dat kriebelt in mijn buik!’Of je nu piepjong, stokoud, of iets daartussen bent: iedereen beleeft plezier in Bellewaerde Park! Spetter erop los in de waterattracties, roetsj omhoog en omlaag op de familycoasters, en geniet met het hele gezin van alle familie-attracties. Avontuur voor groot en klein!

‘Aaah, dát zijn ringstaartmaki’s!’Ga je naar Bellewaerde Park, dan laat je je verrassen door een exotische beestenboel. Van aap tot zebra, alle dieren zijn bizon-der! Brul van de spanning bij de leeuwen en Amoertijgers, steek je nek uit bij de giraffen en laat je op het verkeerde been zetten door de flamingo’s ...

‘Aaaah, eindelijk rust!’Na al die spannende belevenissen, wil je graag even op adem komen. Gelukkig is Bellewaerde Park ook een zalige plek om te relaxen. Wandel door het uitgestrekte park met bloemenperken en fonteintjes, geniet van het groen en ontdek dé parel van het park: het bloemenkasteel met meer dan 200.000 kleurrijke zomerbloemen!

‘Aaah, nog een laatste keer alles geven!’Wakala, da’s de nieuwste avontuurlijke familiecoaster van Bellewaerde Park. Kleine en grote durvers gaan samen op avontuur, in het spoor van een indianenstam. Raas tussen de bomen door, stijg uit boven het water en voel je het opperhoofd van Bellewaerde Park. Uch, mag ik nog een keer?

€ 5,50
Extra tickets

Bijboeken tijdens betaling Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je samen met je gewonnen arrangement:
• Extra tickets Bellewaerde aan een speciaal kortingstarief

  • Op dagen dat het park is uitverkocht, kun je geen gebruikmaken van de tickets
  • Je dient alle e-tickets geprint of digitaal via de smartphone mee te nemen naar Bellewaerde
  • Je moet jouw ticket verplicht op voorhand activeren op de website en een timeslot naar keuze kiezen. Zonder activatie is jouw ticket niet geldig