Tickets voor Phantasialand, Duitsland (2 p.)

Berggeiststraße 31-41, 50321 Brühl

Kom naar Phantasialand en geniet met de hele familie van unieke attracties en spetterende shows in 6 themagebieden. Ontdek ook de nieuwe wereld Rookburgh met 's werelds langste Flying Coaster. Dat belooft een fantastische dag te worden!

  • Tickets voor Phantasialand
  • Locatie: Brühl, Duitsland

Gratis toegang voor kinderen t/m 3 jaar.

Extra informatie COVID-19Phantasialand heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

  • Door ANWB verkozen tot 1 van de leukste uitjes over de grens
  • Kinderen t/m 3 zijn gratis
  • Geniet van de nieuwe wereld Rookburgh
  • Parkeerkosten van € 6,- betaal je contant bij binnenrijden van het park

Geldig van 12 april t/m 31 augustus 2021, met uitzondering van 13 t/m 16 mei en 22 t/m 24 mei 2021.

Reserveren van een datum is verplicht. Kijk onder 'Beschikbaarheid' voor de mogelijke dagen.

Meer over Phantasialand

Attractiepark PhantasialandOntdek Phantasialand en beleef met de hele familie unieke attracties en wervelende shows! Dit indrukwekkende themapark ligt in het Duitse Brühl, met een gunstige ligging vlak bij Keulen, op slechts 2 uurtjes rijden vanaf Arnhem of Utrecht. Dompel je onder in 6 prachtig gedecoreerde themagebieden: Fantasy, Berlin, Deep in Africa, China Town, Mexico en Mystery. Met meer dan 40 spectaculaire attracties en wervelende shows kun jij je geluk hier niet op. Phantasialand is het perfecte familie-uitje: voor de kleinsten is er veel te ontdekken en de waaghalzen onder ons genieten van de spannendste thrillrides. Kortom: een prachtige dag voor jong en oud vol onvergetelijke momenten!

Phantasialand beschikt over 3 themahotels die direct aan het hotel liggen. Overnacht in het elegante Aziatische 4 sterrenhotel Ling Bao, het avontuurlijke Afrikaanse 3 sterren familiehotel Matamba of het unieke belevenishotel Charles Lindbergh.

Ontdek de nieuwe wereld RookburghGa in Rookburgh op een ongeëvenaard avontuur die je verbeelding voorbij gaat. Stoom hangt in de straten, het gebons van machines klinkt in de verte en plots scheert een vliegmachine rakelings voorbij. Jouw droom van vliegen komt hier uit in F.L.Y. 's werelds eerste en langste Flying Launch-coaster. Hier geniet je van een compleet nieuwe achtbaanbeleving!

€ 5,50
Parkeerkosten per auto (contant te betalen)
€ 6,00
Beschikbaarheid

Maatregelen coronavirus
  • Er wordt 1,5 meter afstand tussen huishoudens gehanteerd
  • Het is verplicht een mondkapje te dragen in het gehele park. Kinderen t/m 6 jaar hoeven dit niet
  • Er zijn maar een beperkt aantal gasten tegelijk mogelijk
  • Alleen gasten met een online reservering zijn toegestaan
  • Belangrijke contactpunten worden gedesinfecteerd en er wordt vaker schoongemaakt
  • Er zijn centrale desinfectiepunten
  • Er is voldoende en heldere informatie aanwezig d.m.v. begrijpelijke instructies en bewegwijzering
  • Voor alle informatie bekijk de website van Phantasialand

  • Kinderen t/m 3 jaar zijn gratis. Selecteer het aantal kindertickets als je de veiling betaalt. Dit kan niet meer achteraf
  • Het selecteren van een datum is verplicht. Je ontvangt de tickets na het kiezen van een datum
  • In verband met het seizoen kunnen bepaalde attracties niet of beperkt geopend zijn
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen. Je betaalt € 6,- contant bij het binnenrijden van de parkeerzone
  • Je kunt jouw e-tickets direct downloaden en gebruiken bij de kassa nadat je jouw gewonnen veiling betaald hebt. Je ontvangt 1 e-ticket per persoon
  • Niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen of acties
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
  • Met het winnen van de veiling ga je akkoord met de algemene voorwaarden van Phantasialand