Tickets voor een dagje Dolfinarium (2 p.)

Harderwijk ZuiderzeeBoulevard 22, 3841 WB Gelderland

Ben jij klaar voor een spetterend dagje uit? Dompel jezelf onder in de onderwaterwereld van het Dolfinarium. Sta oog in oog met springende dolfijnen, kolossale walrussen en brullende zeeleeuwen! Met wie ga jij?

  • Tickets voor het Dolfinarium in Harderwijk

Extra informatie COVID-19Dolfinarium Harderwijk heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

Geldig t/m 31 oktober 2021.

Vooraf reserveren via de website van het Dolfinarium is verplicht.

DolfinariumBij het Dolfinarium ontdek je de wondere waterwereld van héél dichtbij.  Zo komt jouw droom om een dolfijn te ontmoeten eindelijk uit! En dolfijnen zijn niet de enige dieren die je in het Dolfinarium vindt. Ook walrussen, zeeleeuwen, haaien en roggen zijn van de partij. En wat dacht je van de zeehonden en bruinvissen?

Een dag vol plezierSamen genieten van 8  prachtige voorstellingen, 4 speeltuinen en lekker spetteren in de waterattractie Waterpret. Of wandel heerlijk over ons eigen strand aan het Veluwemeer! Een dag Dolfinarium is een dag vól plezier. De waterglijbanen bestaan trouwens nog niet zo lang. Tijd om die eens uit te proberen! Durf jij het aan?

Dit seizoen nóg meer te beleven
Ga samen op avontuur door het park met het dierenpaspoort, een spannende speurtocht waarbij je alle ins- en outs leert over onze bijzondere zeezoogdieren en over hoe je hen beschermt. En als klap op de vuurpijl geniet je dit seizoen ook nog eens van de gloednieuwe dolfijnenvoorstelling Oceanica. Wat een dag!
€ 5,50
Parkeerkosten per auto
€ 10,00

  • Bekijk hier de maatregelen rondom het coronavirus
  • Je dient na het winnen een bezoekdatum te selecteren.
  • De t.w.v.-prijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten
  • Neem op de dag van je bezoek je reserveringsbewijzen én je e-tickets mee
  • Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium
€ 26 Gijs Ruys 00:51:34