Twee tickets voor het Dolfinarium (2 p.)

Strandboulevard Oost 1, 3841 AB Harderwijk

Twee entreetickets voor het Dolfinarium, dát wordt een spetterend uitje! Kom even een frisse neus halen en bekijk de winterse taferelen in het park. Een unieke kans om dolfijnen, walrussen, zeeleeuwen, zeehonden, haaien en roggen van héél dichtbij te bekijken. Leuk!

Geldig t/m 30 juni 2022. Bekijk hier de actuele openingstijden.

Je kunt je tickets ook inwisselen tijdens de voorjaarsvakantie, de weekenden van maart of doordeweeks vanaf april. Je kunt ze t/m 30 juni 2022 gebruiken.

Vooraf een datum selecteren is verplicht.

Meer over het Dolfinarium

DolfinariumOntdek de wondere waterwereld van heel dichtbij in de winter!  Geniet van de dieren in winterse sferen en beleef de nieuwste dolfijnenvoorstelling Oceanica. Naast deze bijzondere voorstelling bekijk je in het park alle dierenpresentaties langs de Delta en in het Roggenrif, of sta je oog in oog met dolfijnen en walrussen achter de glaswand van Onder Odiezee. De kinderen kunnen lekker ravotten in de 4 speeltuinen.

Er is alles aan gedaan om een veilig bezoek mogelijk aan het Dolfinarium te maken. Lees meer over de maatregelen rondom het coronavirus en de actuele openingstijden op de website van het Dolfinarium.

€ 5,50

  • Gewonnen? Selecteer dan een bezoekdatum
  • De t.w.v.-prijs is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • De tickets zijn niet geldig i.c.m. andere acties, kortingen en voorverkoopkaarten
  • De tickets kunnen niet worden ingewisseld voor contant geld
  • Neem op de dag van je bezoek je reserveringsbewijs én je e-tickets mee
  • Op Dolfinarium.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Dolfinarium