Miljoenenjacht is weer begonnen: Kies jouw koffer en maak kans op een Apple iPad

Ontdek DierenPark Amersfoort (2 p.)

Barchman Wuytierslaan 224, 3819 AC Amersfoort

DierenPark Amersfoort is de dierentuin voor kinderen! Hier klauter je onder, boven en tussen de dieren. Wiebel boven de beer, ontmoet pasgeboren olifantje Yindi of vaar langs de ringstaartmaki's. Een leerzame én gezellige dag voor het hele gezin.

  • Tickets voor DierenPark Amersfoort

Gratis toegang voor kinderen t/m 2 jaar. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig. Reserveer deze kindertickets via de website van DierenPark Amersfoort.

  • Dé dierentuin voor kinderen
  • Onder, boven en tussen de dieren klimmen en klauteren
  • Parkeerkosten zijn niet inbegrepen

Geldig t/m 31 december 2021.

Met de gewonnen tickets kies je een datum en aankomsttijd op de website van DierenPark Amersfoort.

Meer over DierenPark Amersfoort
Klimmen en klauterenIn DierenPark Amersfoort is alles nét een beetje anders! Je klautert namelijk onder, boven en tussen de dieren. Je hoeft helemaal niet netjes over de bezoekerspaden te lopen. Wiebel boven de beer, vaar langs de ringstaartmaki’s en duik met de dassen onder de grond. Klauter door het verblijf van de hyena’s, reis naar de savanne met giraffen en zebra’s en ontmoet pasgeboren olifantje Yindi. Via een mysterieuze kerker kom je bij de koning van de dieren: de leeuw! Verderop zie je de pinguïns onder water zwemmen en duik je op tussen de prairiehondjes. In het park lijkt het alsof je midden tussen de dieren staat. Zo sta je zomaar op een neuslengte afstand van de tijger en komt een grote gier je tegemoet vliegen.

Ontmoet levensechte dino'sSchuilt in jou een stoere avonturier? Raap dan al je moed bij elkaar en stap in het Dinopark. Daar kom je ruim 70 reusachtige dino’s tegen. Pas op voor de T-rex!

€ 5,50
Parkeerkosten (per auto, per dag)
€ 9,50
Olifantenbuggy
€ 3,00
Rolstoel
€ 3,00

  • Je kunt je tickets reserveren via de website van DierenPark Amersfoort. Op je tickets lees je hoe je dit doet
  • De waarde van de tickets kan niet ingewisseld worden voor een abonnement
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
  • Op Dierenparkamersfoort.nl vind je alle informatie over je dagje uit
€ 3 Christel Veenendaal 19:46:42