Apenheul - maak kennis met 35 soorten apen (2 p.)

Veiling sluit om 21:35

23

Huidig bod

€ 13

Adviesprijs

€ 48,00

Bieders

7

Log in en bied meeIk heb geen account

13

Derk Udink

21:34:31

12

Jen gei

21:34:22

11

Carolien Gerritsen

21:34:15

10

Samah Mouflih

21:34:06

8

Vanessa Geist

21:33:00

7

Karin Takken

21:32:40

6

Armanda Den ouden

21:32:35

5

Vanessa Geist

21:32:26

4

Carolien Gerritsen

21:32:22

2

Vanessa Geist

21:32:16

1

Armanda Den ouden

21:32:10

  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Apenheul is al meer dan 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen.
  • Tickets voor Apenheul in Apeldoorn

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig. Reserveer deze kindertickets via de website van Apenheul.

  • Dagje uit tussen ruim 300 apen
  • Beperkte beschikbaarheid in weekenden
  • Data

    Alleen geldig op de dagen die staan weergegeven in de agenda. Zie meer informatie onder tab Beschikbaarheid.

    Vooraf een datum en tijd kiezen is verplicht.

    Let op: de gewonnen tickets zijn geldig voor de beschikbare tijdsloten. Zie tab Beschikbaarheid en klik op de beschikbare dagen om de tijdsloten weer te geven. De tijdsloten zijn maximaal 2 maanden vooruit te boeken.

    Bekijk de website van Apenheul voor meer informatie over je bezoek.

    Herken jezelf in Apenheul
    Apenheul is al meer dan 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen. Een dagje apen spotten is niet alleen bijzonder maar ook leerzaam én herkenbaar. Van alle dieren lijken apen namelijk het meest op mensen. Tijdens je bezoek kom je niet alleen meer te weten over de apen, maar ook over jezelf. Heb jij slimme orang-oetantrekjes? Ben jij net zo energiek als een doodshoofdaapje? Herken jezelf in één van de ruim 35 apensoorten in Apenheul! Dit unieke apenpark blijft je verrassen. Klim en klauter als een aap in één van de vele speeltuinen, wandel langs het grootste insectenhotel ter wereld, bezoek de presentaties van de dierverzorgers en zie gorillajong Kiango opgroeien. Nu al benieuwd op welke aap jij het meest lijkt? Doe dan voor je bezoek de apentest op de website.
    Kijk op apenheul.nl voor meer info over jouw bezoek en leuke activiteiten in de vakanties.

    Misschien ontdek jij dit seizoen wel een nieuwe bewoner in het park… Nieuwsgierig geworden? Slinger snel naar Apenheul!

    Méér dan een leuk dagje uit
    Apenheul is méér dan een leuk dagje uit. Met het Apenheul Natuurbehoudfonds (ANF) beschermen we apen en hun leefgebieden wereldwijd. Veel soortgenoten van de apen die je in Apenheul ontmoet, worden in het wild namelijk met uitsterven bedreigd. Bezoek je Apenheul, dan draag je automatisch je steentje bij aan het Apenheul Natuurbehoudfonds. Met jouw bezoek steun je dus ook de apen in het wild!"
    Stichting Apenheul

    Parkeerkosten per auto

    8,80

    • De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
    • Tickets kunnen gescand worden vanaf je smartphone of tablet
    • Op Apenheul.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Apenheul