Apenheul - maak kennis met 35 soorten apen (2 p.)

J.C. Wilslaan 21, 7313 HK Apeldoorn

Apenheul is al 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen. Een dagje apen spotten is tijdens het jubileumjaar nóg leuker!

  • Tickets voor Apenheul in Apeldoorn

Kinderen t/m 2 jaar hebben gratis toegang. Zij hebben wel een reserveringsbewijs nodig. Reserveer deze kindertickets via de website van Apenheul.

Extra informatie COVID-19Apenheul heeft diverse maatregelen rondom COVID-19 getroffen om jou een fantastische dag te bezorgen én ervoor te zorgen dat dit op een veilige manier gebeurt.

  • Dagje uit tussen ruim 300 apen
  • 50 jarige jubileumjaar
  • Beperkte beschikaarheid in weekenden

Alleen geldig op de dagen die staan weergegeven in de agenda. Zie meer informatie onder tab Beschikbaarheid.

Vooraf een datum en tijd kiezen is verplicht.

Let op: de gewonnen tickets zijn geldig voor de beschikbare tijdsloten. Zie tab Beschikbaarheid en klik op de beschikbare dagen om de tijdsloten weer te geven.

Bekijk de website van Apenheul voor meer informatie over je bezoek.

Feest in ApenheulApenheul is al 50 jaar hét leukste dagje uit tussen de loslopende apen! In dit prachtige groene park op de Veluwe beleef jij een unieke ervaring tussen ruim 300 apen. Een dagje apen spotten is nu nóg leuker. Heb jij het nieuwe dwergapengebied al ontdekt? Wandel langs het grootste insectenhotel ter wereld en hang de aap uit in de megagrote gorillakop in één van de vele speeltuinen. Kom langs en ontdek ook het vernieuwde huis van Naaap waarin je spelenderwijs alles leert en ontdekt over apen. Dit unieke apenpark blijft je verrassen. Nieuwsgierig geworden? Slinger snel naar Apenheul en feest mee!

Méér dan een leuk dagje uitApenheul is méér dan een leuk dagje uit. Met het Apenheul Natuurbehoudfonds (ANF) beschermen we apen en hun leefgebieden wereldwijd. Veel soortgenoten van de apen die je in Apenheul ontmoet, worden in het wild namelijk met uitsterven bedreigd. Bezoek je Apenheul, dan draag je automatisch je steentje bij aan het Apenheul Natuurbehoudfonds. Met jouw bezoek steun je dus ook de apen in het wild!"
€ 5,50
Parkeerkosten per auto
€ 8,80
Maatregelen coronavirus
Gelukkig is Apenheul een park met veel buitenruimte. Uiteraard houden zij zich aan alle maatregelen en richtlijnen van het RIVM, hebben ze extra hygiëne maatregelen genomen en hanteren zij de 1,5 meter afstand regel. Deze geldt in Apenheul niet alleen voor de mensen, maar ook voor de dieren. Dit om ook de veiligheid van alle loslopende apen te garanderen. Ze vragen je dus ook echt om 1,5 meter afstand te houden van de loslopende apen. In het park wordt een eenrichtingsroute gehanteerd. De horeca is open voor uitgifte en er zijn voldoende rustplekken. Kijk voor meer informatie op apenheul.nl.
Beschikbaarheid

  • Er gelden op dit moment extra maatregelen i.v.m. met het coronavirus. Bekijk hiervoor het tabje 'Maatregelen coronavirus'
  • De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 2 volwassenen
  • Tickets kunnen gescand worden vanaf je smartphone of tablet
  • Op Apenheul.nl vind je alle informatie voor jouw dagje Apenheul
€ 9 Sheila Visser 07:53:10