Bied mee op een veiling naar keuze en maak kans op Apple Airpods 2 t.w.v. €128,95

2 tickets voor Kerstcircus Haarlem

Reinaldapad 10, 2033 SX Haarlem

Dagje uit met de familie? Het Kerstcircus Haarlem is al bijna 30 jaar het allergrootste winterevenement in de omgeving voor jong en oud. Laat je verrassen door topacts, waaronder een indrukwekkende show van Hans Klok!

  • Entreetickets voor Kerstcircus Haarlem
  • Locatie: circustent in het Reinaldapark, Haarlem
  • Zitplaatsen Tribune B
  • Internationale topacts van o.a. jongleurs, acrobaten en clowns
  • Geschikt voor alle leeftijden
  • Reserveren is verplicht

Geldig van 23 december 2021 t/m 9 januari 2022.

Let op:Er is een vast aantal plaatsen beschikbaar per datum en tijd. De tickets die je ontvangt na betaling zijn niet je entreetickets. Maak na het winnen van de veiling snel een reservering, voordat jouw datum volgeboekt is!

Voor beschikbaarheid en tijden zie: www.ticketmaster.nl/kerstcircussen/emesa/haarlem

Meer over Kerstcircus Haarlem

Het Kerstcircus Haarlem is al bijna 30 jaar het allergrootste en niet meer weg te denken winterevenement in Kennemerland en wijde omgeving. Het kerstgevoel begint pas echt als je naar het kerstcircus in Haarlem bent geweest. Het zit, bij wijze van spreken, in het DNA van alle inwoners!

Hans KlokIn het Reinaldapark worden aankomende winter maar liefst 35 voorstellingen gegeven. Speciaal voor dit jaar wist de organisatie niemand minder dan de internationaal befaamde illusionist Hans Klok te strikken, die vanwege de pandemie voorgoed uit Las Vegas is teruggekeerd. Naast een aanzienlijke bijdrage in de spectaculaire show zal hij ook een deel van de presentatie op zich nemen. Daarnaast is natuurlijk ‘good old’ Robert Ronday de charmante en ervaren gastheer van het programma. Met zijn voorkomen en welbespraaktheid is hij al decennialang het gezicht van het kerstcircus in Haarlem.

Vele extra'sAls vanouds worden er, naast de indrukwekkende circusshow, ook verschillende extra’s geboden die van jouw bezoek een ware totaalbeleving maken. Bij het Kerstcircus Haarlem zal natuurlijk ook dit jaar weer een prachtige overdekte kinderboerderij te zien zijn, die gratis is te bezoeken.
€ 5,50
Extra info coronavirus

Let op: vanaf 25 september 2021 is het verplicht om een Corona-toegangsbewijs te laten zien. Je kunt hiervoor gebruikmaken van de CoronaCheck-app van de Nederlandse overheid. Om als bezoeker vanaf 13 jaar toegang te krijgen, moet je de CoronaCheck-app activeren. Vervolgens moet je 1 van de volgende documenten uploaden:

  1. Een vaccinatiebewijs (volledige vaccinatie)
  2. Een negatief testbewijs* van Testen voor Toegang (24 uur geldig, vanaf 13 jaar)
  3. Een herstelbewijs

Ben je niet in het bezit van een smartphone, dan kun je je vaccinatiebewijs of negatief testbewijs ook op papier meenemen.

  • De maatregelen omtrent het coronavirus moeten worden nageleefd (zie Extra info coronavirus)
  • Na het winnen van de veiling kun je jouw tickets downloaden. Hierop staat hoe je reserveert via het reserveringssysteem van Ticketmaster
  • Bij het winnen van meerdere zitplekken kun je alleen naast elkaar zitten als de tickets tegelijk worden gereserveerd (eenmalig en max. 5 veilingen = 10 plaatsen)
  • Reserveren is verplicht
  • De show is rolstoeltoegankelijk maar deze tickets zijn niet via VakantieVeilingen beschikbaar
€ 6 Martine Weeling 19:49:22