4 combi-tickets voor Lieteberg in Zutendaal (BE - 4 p.)

Veiling sluit om 19:15

08:42:13

Huidig bod

€ 10

Adviesprijs

€ 36,00

Bieders

5

Log in en bied meeIk heb geen account

10

Stefanie Achten

10:05:52

7

Corry Peeters

08:59:37

6

Stefanie Achten

08:46:26

5

Anaïs Colas

07:54:57

4

Karel van Dongen

07:35:34

3

Stefanie Achten

07:14:03

2

Corry Peeters

00:00:13

1

Kathleen Fransen

23:26:44

  • Beoordeeld met een 4.5/5 op Trustpilot
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Op zoek naar een verrassend gezinsuitstapje in eigen land? Dan moet je Bezoekerscentrum Lieteberg in het Limburgse Zutendaal (BE) zeker eens ontdekken! Met deze VakantieVeilingen-tickets krijg je toegang tot het blotevoetenpad, het insectenmuseum én de vlinderserre. Een leuke en leerrijke uitstap!
  • Combi-tickets voor Bezoekerscentrum Lieteberg in Zutendaal:
    • Blotevoetenpad
    • Entomopolis, het insectenmuseum
    • Vlinderkoepel
  • Voor 4 personen (kinderen of volwassenen)
  • Gratis toegang voor kinderen onder 3 jaar
  • Gratis parkeren
  • Kinderen onder 3 jaar hebben gratis toegang tot het park
  • Gratis parking
  • Data

    Geldig t/m 30 juni 2022. Bekijk de actuele openingstijden van Bezoekerscentrum Lieteberg hier.

    Na het winnen van de veiling ontvang je het ticket dat je aan de ingang van het park moet tonen. Vooraf reserveren is niet nodig.

    BlotevoetenpadLeef en beleef met vrienden en familie! Hang je schoenen aan de haak voor een wandeling doorheen water en modder. Voel met je zintuigen en je voeten de bijzondere prikkels van hout, stenen, boomsnippers, gras en leem op en gecontroleerd parcours van ongeveer 3 km. Klim en klauter over de talrijke heuvels en hellingen, wandel over de hangbrug en vind de weg terug door het labyrint. Geniet van een prachtig uitzicht over het Nationaal Park Hoge Kempen boven op de 18 meter hoge toren.

    Entomopolis & VlinderkoepelOntdek de fascinerende wereld van de insectenNeem een kijkje in Entomopolis en duik onder in de fascinerende wereld waar kriebelbeestjes heer en meester zijn. Ontdek welke praal en pracht schuilgaat in je eigen huis en tuin. Beleef de vlucht van eenhoningbij zoals nooit tevoren en ervaar de springkracht van een vlo in een wedstrijdje hoogspringen. In ons insectenmuseum leer je welke superkrachten insecten écht bezitten. Kom zien welke rol insecten spelen in ons dagelijks leven. Je zal versteld staan van wat de kriebelbeestjes allemaal voor ons doen. Jong, oud, groot of klein, in Entomopolis ben je nooit uitgekeken!

    FietsverhuurWil je graag “het groenste snoepje van Vlaanderen” ontdekken met de fiets? Bezoekerscentrum Lieteberg is de perfecte uitvalsbasis om het Nationaal Park Hoge Kempen te ontdekken en is gelegen tussen fietsknooppunt 64 en 251. Géén fiets bij de hand? Reserveer nu je fiets via www.fietsparadijslimburg.be, ontdek het ruim aanbodaan fietsen en haal je fiets op aan het bezoekerscentrum.

    Nationaal Park Hoge KempenOntdek een uniek stuk natuur op de kruising van drie regioés.De Kempen, het Maasland en Haspengouw zijn hier nooit ver weg. In Lietebergsta je met beide voeten in het Nationaal Park Hoge Kempen en kan je genieten van rust en stilte tijdens één van de vele bewegwijzerde wandelroutes in en rondom Bezoekerscentrum Lieteberg. Met meer dan 10000 ha bos en heide is het heerlijk vertoeven tijdens een wandeling of fietstocht.

    • Kinderen onder 3 jaar hebben gratis toegang
    • De waarde is de normale kassaprijs en is gebaseerd op 4 volwassenen
    • Op de dag van je bezoek dien je het e-ticket mee te brengen (geprint of digitaal)