Tickets voor De Dansmarathon (2 p.)

Bavelseparklaan 1, 4817 ZX Breda

De Dansmarathon is het grootste, zwaarste en vooral LANGSTE dansspektakel ooit met optredens van alle grote artiesten en dj’s van dit moment. Jij kan meedansen vanaf de tribune tijdens deze spectaculaire show met o.a. The Partysquad, Dj Paul Elstak, Mart Hoogkamer, Berget Lewis.

  • Tribuneplaats tickets voor de nachtblokken van De Dansmarathon
  • Locatie: Breepark, Breda
  • Duur: 2 uur
  • Zitplaatsen
  • Gratis parkeren

De tickets zijn geldig voor één van onderstaande tijdslots:

• Vrijdag 15 oktober 2021 - 01:00 t/m 03:00 uur.
• Vrijdag 15 oktober 2021 - 03:00 t/m 05:00 uur.
• Vrijdag 15 oktober 2021 - 05:00 t/m 07:00 uur.
• Vrijdag 15 oktober 2021 - 07:00 t/m 09:00 uur.
• Vrijdag 15 oktober 2021 - 09:00 t/m 11:00 uur.
• Zaterdag 16 oktober 2021 - 01:00 t/m 03:00 uur.
• Zaterdag 16 oktober 2021 - 03:00 t/m 05:00 uur.
• Zaterdag 16 oktober 2021 - 05:00 t/m 07:00 uur.
• Zaterdag 16 oktober 2021 - 07:00 t/m 09:00 uur.
• Zaterdag 16 oktober 2021 - 09:00 t/m 11:00 uur.

Meer over De Dansmarathon
De Dansmarathon: 50 uur non-stop dansen en live televisieDe Dansmarathon is het grootste, zwaarste en vooral LANGSTE dansspektakel ooit met optredens van alle grote artiesten en dj’s van dit moment, en jij kan meedansen vanaf de tribune! Tijdens De Dansmarathon dansen 100 koppels 50 uur lang live op de Nederlandse televisie (SBS6). Slechts één koppel wint het prachtige geldbedrag van 100.000 euro. Met deze tickets mag je met 2 personen aanwezig zijn tijdens deze spectaculaire show met o.a.  Broederliefde, Dj Paul Elstak, The Partysquad, Romy Monteiro, Def Rhymz, Sieneke, Joel Borelli, Trafassi, Dries Roelvink en vele andere in Breepark (Breda).

De koppels hebben maandenlang getraind om 50 uur non-stop op de dansvloer te kunnen staan. Ze worden op de voet gevolgd, niet alleen op de dansvloer maar ook in de korte periodes backstage. Bekende artiesten en dj’s zullen samen met verschillende presentatoren een enorme show neerzetten om de koppels er door heen te slepen. Welk koppel heeft de wilskracht, het uithoudingsvermogen en de moves en wint het prachtige geldbedrag?

€ 5,50

  • Het programma met alle optredens vind je hier
  • De Dansmarathon is onder voorbehoud van de geldende coronamaatregelen
  • Toegang vanaf 18 jaar