Vind de speaker in de juiste tas en maak kans op een JBL speaker
Nieuwe veilingen

We love the 90’s Festival in Nijmegen

Slotemaker de Bruïneweg 1, 6532 AE Nijmegen

Zaterdag 27 augustus 2022 - Het duurt nog even, maar volgend jaar augustus is 'ie er weer. Nederlands grootste 90's festival maakt zich op voor de 10de editie. Geniet van de best 90's hits én artiesten. Jij komt toch ook?

  • Tickets voor We Love the 90's Outdoor Festival 2022
  • Locatie: Goffertpark Nijmegen
  • Sta-plaatsen

Geldig op zaterdag 27 augustus 2022.
Begin: 13.00 uur.
Einde: 23.00 uur.
Deuren open tot 21.00 uur

We love the 90’s, The Outdoor FestivalWe love the 90’s is Nederlands grootste 90’s festival. Net als eerdere edities belooft het weer een groot feest te worden in ’t Goffertpark. Kom langs en geniet van alle Eurodance en Happy Hardcore artiesten uit de hele wereld. Uiteraard word je weer verwend met een prachtige line-up.

€ 5,50
Extra info Coronavirus
Op dit moment heerst er veel onzekerheid door het coronavirus. Een vervelende situatie waarin wij jou zo goed mogelijk proberen te helpen. Mocht het evenement i.v.m. het coronavirus worden geannuleerd, dan ontvang je tickets voor een feest óf festival naar keuze op een andere datum

Mocht je hierover vragen hebben, dan kun je contact opnemen met de klantenservice.
Extra Personen
Bijboeken tijdens betalingDeze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal je gelijk met je gewonnen arrangement.

• Extra personen bij te boeken

  • Minimumleeftijd: 18 jaar
  • Er kan om je ID worden gevraagd, neem deze dus mee naar het evenement
  • Dit is een sta-evenement, rolstoelen zijn ook van harte welkom
  • Er zijn kluisjes aanwezig
  • Na het winnen van de veiling dien je tickets te reserveren
  • Neem alle e-tickets geprint of op je smartphone mee naar het evenement. Je krijgt 1 e-ticket per persoon
€ 0 Bied nu en win deze veiling
  • Beordeeld met een 4,5/5 op Trustpilot