Nieuwe veilingen

Online concert van Wibi Soerjadi - zaterdag 8 mei

Geniet thuis van 1 van de meest succesvolle pianisten van Nederland: Wibi Soerjadi. Onder het genot van een lekker drankje luister je naar klassieke werken, eigen composities en muziek van zijn nieuwe theaterprogramma 'Wibi At The Movies!'.

  • Online live concert van Wibi Soerjadi's
  • Locatie: vanuit je eigen huis
  • Duur: 1 uur
  • Unieke ervaring vanuit je eigen huis
  • Geniet van klassieke werken, eigen composities en muziek uit zijn nieuwe theaterprogramma
  • Geldig op één dag
Het online concert vindt plaats op zaterdag 8 mei en begint om 20.15 uur.
Meer over het online concert

Wibi Soerjadi geeft dit jaar een online concert, live vanuit zijn eigen villa Peckedam. Met een lekker drankje vanuit je eigen huis, geniet je van dit prachtige concert. Wibi zal ieder concert een ander programma spelen. Dit zal variëren uit klassieke werken, eigen composities en muziek uit zijn nieuwe (uitgestelde) theaterprogramma 'Wibi At The Movies!'. Tijdens het concert zal er een chatverbinding zijn en kun je vragen stellen. Een aantal vragen zal Wibi live beantwoorden.

€ 5,50
  • Je ontvangt 48 uur van tevoren de tickets waarmee je toegang krijgt tot het online concert