2 kaarten voor Het Concertgebouw op 18 oktober

Concertgebouwplein 10, 1071 LN Amsterdam

Een avondje genieten van unieke klassieke muziek? Kom dan naar Het Concertgebouw, dat bekend staat om haar uitmuntende akoestiek. Dof je op voor een avondje uit en laat de muzikale composities je de rest van de avond meeslepen. Een unieke ervaring!

  • Kaarten voor het Nederlands Kamerorkest
  • Uitvoering: Sjostakovitsj en Tsjaikovsk
  • Locatie: Het Concertgebouw, Amsterdam
  • Rang 1 (als deze niet meer beschikbaar is, dan rangen 2 of 3)
  • Inclusief drankjes vóór aanvang en in de pauze
  • In het concertgebouw van Amsterdam
  • Prachtige en ontroerende klassieke muziek
  • Last minute tickets
In te leveren 18 oktober 2021.

Tijd: 20.15 t/m ± 22.30 uur. De deuren zijn open vanaf 19.30 uur.
Meer informatie over Het Nederlands Kamerorkest
ProgrammaMozart - Symfonie nr. 41 ‘Jupiter’
Tsjaikovski - Rococovariaties voor cello en orkest
Sjostakovitsj - Kammersymfonie, op. 73a arr. R. Barshai

Het Nederlands Kamerorkest werkt opnieuw samen met Canada’s bekendste solist: cellist Gary Hoffman. Hij speelt de Rococovariaties van Tsjaikovski. Onder leiding van Gordan Nikolić brengt het orkest de Kammersinfonie van Sjostakovitsj en de laatste symfonie van Mozart.

De befaamde Canadese cellist Gary Hoffman is al jaren een graag geziene gast bij het Nederlands Philharmonisch Orkest en het Nederlands Kamerorkest, waar hij met regelmaat optreedt. Hij speelt de Rococovariaties van Tsjaikovski, een romantische kijk op de galante muziek van de 18e eeuw. Uit die eeuw klinkt Symfonie nr. 41 Jupiter, de allerlaatste en misschien wel meest indrukwekkende symfonie die Mozart componeerde.

De intensiteit van de muziek van Sjostakovitsj heeft vaak iets ongemakkelijks. Neem nu zijn Strijkkwartet nr. 3 uit 1946: het moest stralen als overwinningswerk na de gewonnen oorlog. Maar het werd een aanklacht tegen de verschrikkingen van diezelfde oorlog. Bijna nog indringender is de versie voor het kamerorkest die Barshai er met toestemming van de componist van maakte. Volgens sommigen zelfs beter dan het originele werk. Gordan Nikolić leidt het Nederlands Kamerorkest in deze beklemmende Kammersinfonie.
€ 5,50

  • Een bestelling kun je niet wijzigen of annuleren
  • Je waardebon kan niet worden ingewisseld voor contant geld
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
  • Voor rang 1 (als deze niet meer beschikbaar is, dan rangen 2 of 3)
  • De maatregelen omtrent het coronavirus moeten worden nageleefd