Overnachting in een Mystery Hotel (2 p.)

Toe aan een gezellige stedentrip met je partner of vriendin, maar dat zonder je hele spaarvarken leeg te halen? Word toerist in eigen land en ontdek wat voor leuks Nederland allemaal te bieden heeft! Jullie verblijven in een Mystery Hotel.

  • 2 dagen naar Utrecht, Maastricht, Rotterdam, Zwolle, Groningen of Eindhoven
  • 1 overnachting in een Mystery Hotel
  • Verblijf in een standaardkamer
  • Mini-break in 1 van de leukste steden van Nederland
  • Ook leuk om iemand mee te verrassen
  • Je weet vooraf niet in welk hotel je verblijft

Heenreis mogelijk t/m 1 juni 2021.
Je kunt reserveren t/m 31 december 2020.

De beschikbaarheid wijzigt regelmatig. Check hier de meest recente beschikbare data. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

BankGiro Loterij actie
Win een veiling, speel mee met de BankGiro Loterij en maak kans op een geldprijs tot € 20.000,-. Meer info
Over de steden
Ben je toe aan een gezellige stedentrip met je partner of vriendin, maar dat zonder je hele spaarvarken leeg te halen? Een stedentrip in Nederland is minstens even leuk als eentje over de grens. Word toerist in eigen land en ontdek samen wat voor leuks Nederland allemaal te bieden heeft!

Utrecht
Loop door de stad Utrecht en je zult je er meteen thuis voelen. Dit komt mede door het dorpachtige gevoel die de stad uitstraalt. Naast de vele activiteiten vind je er ook een tal van kroegen en barren. In het centrum kun je urenlang ronddwalen langs de gezellige grachten. Shopdagje van maken? Utrecht is bij uitstek de ideale uitvalbasis voor winkelen. Naast de bekende merken vind je hier ook vintagewinkels. Dit maakt Utrecht een topstad voor een stedentrip in Nederland. Tip: na een drukke dag is het heerlijk vertoeven in het Wilhelminapark. Tijd voor ontspanning en rust!

Rotterdam
Rotterdam is misschien wel 1 van de leukste steden van Nederland. Het dynamische uitgaansleven, de bizarre architectuur en culturele evenementen maken het een geweldige plek voor een stedentrip. In Rotterdam is er namelijk ontzettend veel te ontdekken. Breng bijvoorbeeld een bezoek aan de Koopgoot of koop verse producten in de Markthallen. Fiets ook eens door de gezellige haven of vaar met een cruise over de Maas. Vanaf het water heb je een geweldig uitzicht op deze moderne stad.

Maastricht
Een bezoek aan Maastricht is ontdekkingsreis naar het Zuiden. Met de vele winkels, pleinen, kerken en gastvrije inwoners is deze stad net even iets anders dan andere Nederlandse steden. De stad is compacter dan de grotere steden. Hierdoor slenter je op je gemak door alle straatjes en steegjes van Maastricht. Klaar voor wat cultuur opsnuiven? Dan is het Bonnefantenmuseum een aanrader. Het museum biedt moderne kunst aan en is te herkennen aan de 28 meter hoge toren. Voor wat meer rust ga je naar het Stadspark. Dit park is gelegen langs de Maas en de stadsmuren. Er is dus genoeg te doen én zien in Maastricht.

Zwolle
Zwolle, ook wel bekend als Hanzestad, is de ideale bestemming voor een mini-break in eigen land. Het beste kun je deze stad te voet verkennen. Verdwalen is onmogelijk, want de historische binnenstad wordt omringd door een gracht en resten van de stadsmuur. En binnen de gracht staat een prachtige stad op je te wachten. In Zwolle vind je boordevol historische panden en bijzondere hotspots. Snuffel bijvoorbeeld tussen de boeken in de Boekenkerk of breng een bezoek aan het museum De Fundatie. Je sluit de dag af met een lekker Zwols biertje bij brouwerij Hettingabieren.

Eindhoven
Eindhoven behoort zeker tot 1 van de leukste steden van Nederland. In de Lichtstad ontdek je de leukste koffietentjes, hipste restaurants en kleurrijkste winkels. In de stad vind je industrieel erfgoed, zoals de oude Philips-fabrieken. Deze zijn tegenwoordig omgetoverd tot hippe winkels en horecazaken. Breng ook beslist een bezoek aan het Philips Museum. In Eindhoven kijk je werkelijk je ogen uit.

GroningenDe binnenstad, de fietsvriendelijke stad en een leukste studentenstad: Groningen heeft veel te bieden. Dwaal door het centrum en geniet van de rijke historie, breng een bezoek aan de gezellige Vismarkt of Herestraat. Een dagje winkelen in het Waagcomplex of een fietsroute langs de Stadsmarkeringen behoren ook tot de mogelijkheden.
€ 5,50
Toeristenbelasting p.p. per nacht
€ 1,85
  • O.b.v. eigen vervoer
  • Ontbijt is niet inbegrepen
  • Je kunt een reservering niet wijzigen of annuleren

Bekijk onze andere Vakanties