Week naar de Belgische Ardennen in een huurtent (4 p.)

Meerdere locaties

Een week weg zonder stress; dat is pas fijn! In de Belgische Ardennen staat een compleet ingerichte huurtent met echte bedden voor jullie klaar. Jullie krijgen de keuze uit 4 campings. Actief of juist ontspannen; het kan er allemaal.

  • 8 dagen in de Belgische Ardennen
  • 7 nachten in een ingerichte Freecamp huurtent op een camping van Olympia Camping Group (zie Over de campings)
  • Inclusief gasverbruik en serviceset met afwasborstel, vuilniszak, wc-rol en vaatdoek
  • Voor 4 personen (extra personen bijboeken is niet mogelijk)

Vlucht en ander vervoer niet inbegrepen.
Geldig van zaterdag 4 juli t/m zaterdag 22 augustus 2020. Bij een verblijf tussen 18 juli en 15 augustus 2020 wordt een extra toeslag in rekening gebracht als je kiest voor een verblijf op camping Au Bord de l’Ourthe (€ 2,-p.p.p.n.) of camping le Confluent (€ 1,50 p.p.p.n.).

Aankomst op zaterdag tussen 15.00 uur en 20.00 uur, vertrek op zaterdag vóór 11.00 uur.

Voor deze veiling is een vast aantal Freecamp-huurtenten beschikbaar per aankomstdatum. Je wordt verzocht binnen 2 dagen na het winnen van de veiling je reservering te maken.
Winactie OK app
Win een veiling, ontvang een gouden ticket en kom er achter of jij het winnende gouden ticket hebt. Lees meer
Over de campings
Kom deze zomer een week overnachten in een Freecamp huurtent in de Belgische Ardennen. Met dit arrangement bepaal je zelf op welke camping je verblijft (o.b.v. beschikbaarheid). Alle campings hebben hun eigen faciliteiten die jouw vakantie tot een succes maken. Bijvoorbeeld een midgetgolfbaan of een zwembad. De faciliteiten variëren per camping. Met haar bergen, bossen en rivieren is de Ardennen de ideale plek om iets te ondernemen. De outdoorinstructeurs gaan graag met je op pad in de natuur tijdens het beoefenen van diverse sporten over onverharde paden, op het water of door een indrukwekkende stad. Breng ook een bezoek aan de prachtige oude mijn die is omgetoverd tot een klim- en klauterparadijs. Hier kun je een Challengeparcours met diverse onderdelen beoefenen.

Deelnemende campingsKies uit 1 van de onderstaande campings.

Wat is er te doen in de omgeving?Doe mee met een van de vele outdooractiviteiten of bezoek de spa met haar casino en circuit. Ga naar Remouchamps met haar grotten of slenter door het oudste stadje van Europa: Durbuy. Vergeet je fiets niet, want via de mooie fietspaden langs de rivier ben je in no-time in Comblain-au-Pont of Esneux. Vergeet niet om hier je boodschappen voor jouw barbecue te doen bij de lokale supermarkt!

Verblijf in een Freecamp Classic HuurtentDeze tenten hebben een retro-look, zoals tijdens het ouderwetse kamperen in de jaren '60 en '70. Maar de tenten zijn zeker niet ouderwets: ze hebben comfortabele bedden met lattenbodems en luxe matrassen. Er zit een houten binnenvloer in met keukenblok. Ook staan er pannen, serviesgoed, bestek en de benodigde keukenhulpjes voor jullie klaar. Door de oprolbare voorwand en -deur wordt de leefruimte vergroot en zo kun je optimaal van het campingleven genieten.

Faciliteiten:

  • 2 gescheiden, afsluitbare slaapcabines met bedden (1x 2-persoonsbed  en 2x 1-persoonsbed)
  • Oprolbare entreedeur en ramen
  • Houten binnenvloer
  • Tafel met 4 luxe stoelen
  • Keukenblok met kooktoestel en kookgerei
  • Oppervlakte kampeerplek: min. 70 m²
€ 5,50
Toeristenbelasting p.p.p.n.
€ 1,18
Milieuheffing per campingplek per nacht
€ 3,65
Lakenpakket p.p.
€ 9,50
Elektra per tent per nacht
€ 4,50
Huur koelkast (incl. elektra) per tent per nacht
€ 8,50
Eindschoonmaak
€ 29,50
Beschikbaarheid
Stap 1: selecteer de camping waar je wilt verblijven
Stap 2: kies een beschikbare datum

Maak je arrangement compleet met deze bij te boeken extra’s (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw vakantie nóg leuker!

Bijboeken tijdens reserveringDeze extra's boek je o.b.v. beschikbaarheid tijdens het maken van je reservering en betaal je gelijk via iDeal, Mister Cash, Credit Card of SOFORT Banking.

  • Elektra € 4,50 per plek per nacht
  • Huur koelkast (inclusief elektra) € 8,50 per huurtent nacht
  • Eindschoonmaak € 29,50 per accommodatie
  • Handdoekenpakket € 8,- p.p.
  • Keukenpakket € 5,- per stuk (max. 1)
  • 2e auto € 5,- per nacht (max. 1 extra auto, 1 auto is inbegrepen in het arrangement)

OutdooractiviteitenJe boekt en betaalt deze activiteiten bij de receptie van de camping.

  • Kajakken
  • Vlottenbouwen en -varen
  • Outdoorsteppen
  • Mountainbiken
  • Shooting: blaaspijp-, katapult-, buks-en boogschieten
  • Hike met GPS en opdrachten via tablet
  • Carriënta Challenge

  • O.b.v. eigen vervoer
  • Elektra is niet inbegrepen, dit is bij te boeken voor € 4,50 per nacht (€8,50 inclusief koelkast)
  • Huisdieren en roken zijn niet toegestaan in de huurtenten
  • Je kunt parkeren op de centrale parkeerplaats
  • De huurtent dient schoon achtergelaten te worden. Dit kun je zelf doen, of je kunt een eindschoonmaak bijboeken
  • Vooraf reserveren is verplicht
  • Aankomst tussen 15.00 uur en 20.00 uur, vertrek voor 11.00 uur. Eerder aankomen of later inchecken is niet mogelijk
  • Een dag later aankomen kan wel, hoe je dit doet lees je in je reisinformatie. Je krijgt geen restitutie voor de gemiste dag(en)
  • Je kunt 1 keer een reservering maken bij de Olympia Camping Group / Freecamp met een VakantieVeilingen-waardebon. Het is niet mogelijk om meerdere arrangementen te boeken d.m.v. het winnen van meerdere waardebonnen of in combinatie met andere acties
  • Een reservering kan niet meer kosteloos gewijzigd, overgedragen of geannuleerd worden
  • Aan het doen van eventuele wijzigingen zitten de minimale administratiekosten van € 49,50 en de meerkosten van de wijziging verbonden
  • Bezoek is niet toegestaan op de campings van de Olympia Camping Group
€ 13 Jan de Vries 19:49:54