Oude meester op een muurcirkel van kunststof (50x50 cm)

Altijd al een oude meester aan je muur hebben willen hangen? Bij Fotocadeau.nl kun je kiezen uit meer dan 45 schilderijen. Je krijgt hem geleverd op een wandcirkel van kunststof met een diameter van 50 cm.

  • Foto-afdruk op ronde kunststof plaat van Fotocadeau.nl
  • Keuze uit meer dan 45 oude meesters
  • Dikte: 5 mm
  • Afmeting: 50 x 50 cm

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Dit doe je via de website van Fotocadeau.nl. Om te kunnen bestellen, dien je eerst de veiling te betalen.

Na bestelling wordt het product binnen 2 werkdagen verzonden.

Een prachtige oude meester op een wandcirkel is een echte eyecatcher. Bij Fotocadeau.nl kun je uit vele verschillende schilderijen kiezen om af te laten drukken. Van Rembrandt tot Vermeer, en van Van Gogh tot Jan Steen. Die ronde foto kun je vervolgens op verschillende materiaalsoorten en in verschillende formaten laten printen (tegen een meerprijs). Voor een extra kunstzinnig effect kies je meerdere muurcirkels, die je in een groepje bij elkaar hangt.

Oude meester voor buitenEen muurcirkel voor buiten wordt ook wel tuincirkel genoemd. Als je een wandcirkel buiten op wil hangen, kies dan voor aluminium als materiaalsoort. Je betaalt hiervoor een meerprijs. Aluminium kan tegen verschillende weersomstandigheden. Met een van de oude meesters voor buiten geef je je buitenmuur, schutting, hokje of hek in een handomdraai een unieke look.

Materiaal en formatenMet de muurcirkels kun je eindeloos variëren. De cirkels zijn namelijk verkrijgbaar in 4 formaten en 2 verschillende materiaalsoorten. Als je bijvoorbeeld voor een hele grote muurcirkel kiest (de XXL-variant heeft een doorsnede van maar liefst 120 cm), dan heb je echt een prachtig schilderij aan de muur op een origineel materiaal. Kies voor meerdere kleine varianten als je verschillende oude meesters wil laten zien. Je betaalt een meerprijs voor een groter formaat of een ander materiaal. Zo heb je een cirkel van 60 cm al voor € 5,- bijbetaling.

De muurcirkel netjes ophangenBij elke foto op muurcirkel kan optioneel een zelfklevend metalen plaatje worden bijbesteld. Je bevestigt het metalen plaatje eenvoudig op de muurcirkel en daarna is het ophangen van je nieuwe kunstwerk aan een schroef in de muur kinderspel.

€ 5,50
Verzendkosten (te voldoen bij de aanbieder)
€ 6,95
    1. Ga met je waardebonnummer naar https://www.fotocadeau.nl/oude-meesters?cat=787
    2. Kies je favoriete schilderij
    3. Selecteer het formaat 50 x 50 cm (ander formaat kan ook tegen bijbetaling)
    4. Voeg eventueel het ophangsysteem toe
    5. Klik op In winkelwagen
    6. Controleer je bestelling
    7. Plak je waardebonnummer in het vakje 'Kortingscode / Cadeauboncode' en klik op Pas toe (rechts op het scherm).
      Tip: Let er bij kopiëren op dat je geen spatie voor of achter de code mee kopieert
    8. Klik op ‘Door naar afrekenen’, vul de gevraagde gegevens in en klik op 'Doorgaan'
    9. Doorloop de laatste stappen totdat het product is besteld
  • Niet elke print is beschikbaar in het aangeboden formaat. In dit geval wordt de prijs verrekend met het t.w.v. bedrag
  • Je mag kiezen voor een groter formaat; de waarde van dit product wordt met het totaalbedrag verrekend
  • De wanddecoratie wordt geleverd zonder ophangsysteem (zie extra opties bij bestelling)
  • Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
  • Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Fotocadeau.nl
  • Na het downloaden van je waardebon, vervalt het herroepingsrecht
  • Niet tevreden over je fotoproduct? Alleen klachten over gebreken of beschadigingen die tijdens het productieproces zijn ontstaan worden in behandeling genomen. Dus niet wanneer je een product bij nader inzien niet mooi vindt
€ 1 Pascal Appelman 19:57:27