Landschappen op canvas 60 x 40 cm (29 varianten)

Wil jij genieten van de meest prachtige landschappen van over de hele wereld? Vanaf nu kun je jouw favoriete landschap elke dag aan de muur bewonderen op canvas. Je kunt kiezen uit meer dan 29 verschillende landschappen. Welke kies jij?

  • Landschappen op canvas van Luxurydeco.nl
  • Afmeting: 60 x 40 cm
  • Dikte frame: 2 cm
  • Keuze uit meer dan 29 foto's
  • Liever een groter formaat? Dat kan tegen een meerprijs. De waarde van dit product wordt met het totaalbedrag verrekend

Je kunt het product bestellen t/m 3 maanden na het winnen van de veiling. Dit doe je via de website van Luxurydeco.nl. Om te kunnen bestellen, dien je eerst de veiling te betalen.

Na bestelling wordt het product binnen 3 werkdagen verzonden.

Wil jij genieten van de meest prachtige landschappen van over de hele wereld? Vanaf nu kun je jouw favoriete landschap elke dag aan de muur bewonderen op canvas. Je kunt kiezen uit meer dan 29 verschillende landschappen. Welke is jouw favoriet?

Verschillende afbeeldingen
Bekijk de website en kies een mooie afbeelding uit voor je wand.

€ 5,50
Verzendkosten (te voldoen bij Luxurydeco.nl)
€ 6,95

1. Ga met je waardebonnummer naar https://www.luxurydeco.nl/navigation-item/2280
2. Selecteer een landschap van 60 x 40 cm
3. Klik op 'Volgende'
4. Ga naar je winkelwagen om het product te bestellen
5. Klik op 'Volgende'
6. Controleer je bestelling en klik op 'In winkelmand'
7. Vul de waardeboncode in in het vakje 'Kortingscode / Cadeauboncode' en klik op 'Door naar afrekenen'
8. Vul tot slot de gevraagde gegevens in en klik op 'Doorgaan'
9. Doorloop alle stappen totdat het product is besteld

  • Bepaalde landschappen hebben een ander formaat. In dit geval wordt de prijs verrekend met het t.w.v. bedrag
  • Per bestelling kan er 1 waardebonnummer worden ingeleverd
  • Verzending mogelijk binnen Nederland en België
  • Alle wanddecoraties worden geleverd zonder ophangsysteem. Dit is op de website van de aanbieder bij te bestellen
  • Op je waardebon staat een unieke code, waarmee een bestelling gemaakt kan worden op Luxurydeco.nl. Na het downloaden van je waardebon vervalt het herroepingsrecht
  • Niet tevreden over je fotoproduct? Klachten over de geleverde fotoproducten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om gebreken die tijdens het productieproces zijn ontstaan of om een beschadiging van het product. Dus niet wanner je bijvoorbeeld een product bij nader inzien niet mooi vindt
€ 1 annet stern 22:29:16