Bradley Wiggins gesigneerde gele trui - ingelijst

Dit jaar waarschijnlijk geen Belg in het geel op de Champs-Élysée. Niet getreurd, jij kan wel nog eindigen met een gele trui! Dit exclusieve shirt is gesigneerd door tourwinnaar Bradley Wiggins. Ingelijst en met certificaat van echtheid.

  • Bradley Wiggins gesigneerd Tour de France 2012 gele trui
  • Wordt ingelijst geleverd in deluxe frame
  • Inclusief officieel certificaat van echtheid

Na het winnen van de veiling wordt het ingekaderde shirt binnen de 10 tot 12 werkdagen per post naar je toegestuurd.

€ 5,50

De Tour de France gele trui is persoonlijk gesigneerd door Bradley Wiggins en beschikt over een hologram dat, samen met een eigen officieel certificaat van echtheid, dient als waarborg dat de handtekening op het shirt 100% authentiek is.

Het wordt geleverd met een eigen officieel certificaat van echtheid, waarop staat wanneer en waar dit product is gesigneerd en - indien beschikbaar - een foto toont van de signeersessie.

Het shirt wordt ingelijst geleverd in platinum frame voor de ultieme presentatie en bescherming van je gesigneerde memorabilia.