1 van 5

XL roze katjesboom op stam (100 - 110 cm)

Deze Salix Mount Aso maakt je wintertuin meteen sfeervol. De plant is winterhard en makkelijk in onderhoud. In de lente bloeien de fluweelzachte, roze katjes. Wil je de plant liever binnen plaatsen? De takken staan ook erg mooi in een vaas.

Wat wordt er geveild?
  • XL roze katjesboom op stam
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 100 - 110 cm
  • Potmaat: 19 cm
  • Binnenplant

Productspecificaties
  • Plant kan 2,5 m hoog worden
  • Latijnse naam: Salix Mount Aso
  • Winterharde plant
  •  ... Meer specificaties onder Meer info

Levertijd
Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.
Corona: Informatie over levertijden

Ook bij ons is het erg druk vanwege het grote aantal bestellingen. Wij doen ons uiterste best om de beloofde levertijd te halen. Toch kan het gebeuren dat je pakket iets later geleverd wordt dan verwacht.

Postcode Loterij actie
Win deze veiling en speel gratis mee met het kofferspel van de Postcode Loterij. Lees meer
Meer info

Deze Salix Mount Aso is uniek dankzij de fluweelzachte katjes. De prachtige roze katjes verschijnen in de winter en bloeien in de lente. Ze lijken wel gemaakt van zijde! De plant maakt je tuin meteen sfeervol. 

Het is een winterharde plant die makkelijk te onderhouden is. Snoeien is niet nodig, maar kan het beste gedaan worden net na de bloei. De takken van de Salix Mount Aso staan ook erg mooi in een vaas.

Productspecificaties

  • Hoogte bij levering in pot: 100 - 110 cm
  • Plant kan 2,5 m hoog worden
  • Latijnse naam: Salix Mount Aso
  • Winterharde plant
  • De roze katjes verschijnen in de late winter
  • Bloeit in maart / april
  • Gemakkelijk in onderhoud en verzorging
  • Je hoeft de plant niet te snoeien
  • Buitenplant
Verplichte kosten
Administratiekosten
€ 5,50
Verzendkosten
€ 5,95
Product bestellen
Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

  1. Ga naar Mijn veilingen
  2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
  3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
  4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
  5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres
Voorwaarden & bijzonderheden
  • Bij levering zijn de planten ongeveer 100 - 110 cm groot (gemeten incl. pot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
Veiling gesloten
Oh nee… Je kunt deze veiling nu niet winnen

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Producten

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden

  • Registreer je gratis en log in
  • Plaats het hoogste bod en win
  • Betaal de veiling veilig online
  • Download je waardebon of reserveer
  • Al meer dan 3 miljoen winnaars
  • Dagelijks 1000-en veilingen
  • Je bepaalt zelf de prijs

Onze veilingvoorwaarden

Hoogste bieder?
Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & bijzonderheden.
Notarieel toezicht
Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken.De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.
Algemene voorwaarden
Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.