1 van 4

XL Clusia plant met luchtzuiverende werking (55-60 cm)

Op zoek naar een bijzondere plant? Dan is deze Clusia iets voor jou. Deze plant heeft best wat water nodig, maar dan heb je ook een robuuste plant die goed tegen een stootje kan. De grote, glanzende bladen geven hem een unieke look.

  • XL Clusia plant
  • Kamerplant
  • Hoogte bij levering inclusief pot: 55 - 60 cm

  • Luchtzuiverende plant
  • Heeft veel water nodig
  • Heeft stevige, glanzende bladeren
  • Plaats hem in een kamer met een temperatuur van minimaal 16 graden
  • Plaats hem op een lichte plek, maar liever niet in de volle zon

Lotto actie

Win deze veiling, speel het Lotto-spel en maak kans op € 4.500,-. Actievoorwaarden

  • De genoemde prijs is de consumentenadviesprijs van onze aanbieder
  • Bij levering is de plant ongeveer 55 - 60 cm groot
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen
  • Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient VakantieVeilingen hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden, er wordt dan een nieuwe plant toegestuurd
  • De planten kunnen niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
€ 5,50
€ 5,95